No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Penisa gredzeni ar vibrāciju

Informatīvais biļetens

Penisa gredzeni ar vibrāciju 

Vibrējoši dzimumlocekļa gredzeni! Izbaudiet stingru erekciju un intensīvu vibrāciju! Vēlaties izbaudīt intensīvu vibrāciju, kas plūst caur jūsu dzimumlocekli, kamēr jūsu erekcija ilgst īpaši ilgi? Ar mūsu vibrējošo dzimumlocekļa gredzenu jūs to varat!

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 16 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 16 vienībām

Vibrējoši dzimumlocekļa gredzeni: mazi palīgi, kas var izdarīt daudz!

 

Penisa gredzeniem jeb gredzeniem ir daudz priekšrocību: Erekcijas gredzeni tiek novietoti vai nu tieši aiz dzimumlocekļa kā dzimumlocekļa gredzens, vai arī tālāk uz leju pa sēklinieku vārpstu, vai arī vienlaikus apsēklinieku gredzenu (sēklinieku gredzens), tādējādi liek asinīm lēnāk izplūst atpakaļ no dzimumlocekļa. Tādējādi mūsu piedāvājuma gredzeni nodrošina ilgāku erekciju, cietāku dzimumlocekli un arī aizkavētu orgasmu. Papildus visu formu un materiālu dzimumlocekļa gredzeniem ir pieejami arī dzimumlocekļa gredzeni ar vibrāciju, kas palutina jūsu partneri seksa laikā. Protams, vibrējošu dzimumlocekļa gredzenu var arī vienkārši apgriezt otrādi un tādējādi intensīvi stimulēt sēkliniekus!

 

Kurš vibrējošais dzimumlocekļa gredzens ir piemērots tieši man?

 

Penisa gredzeni ar mazu vai īsu vibratoru ļauj dziļi iekļūt, savukārt dzimumlocekļa gredzeni ar lielu vibratoru neļauj tik ciešu ķermeņa kontaktu un tādējādi ilgstoši stimulē klitoru. Lielākā daļa vibrējošo dzimumlocekļa gredzenu ar vibratoriem ir izgatavoti no silikona, tāpēc tie ir ļoti elastīgi, kas padara tos īpaši praktiskus "iesācējiem". Tiem, kuri vēlas stingrāku sajūtu, vajadzētu izvēlēties platāku un līdz ar to stabilāku dzimumlocekļa gredzenu ar vibratoru. Bieži vien dzimumlocekļa gredzeni ar vibrāciju ir aprīkoti ar noņemamu Bullet vibratoru, t. i., īpaši mazu un jaudīgu vibratoru, ko var diezgan lieliski izmantot arī priekšspēlei.

 

Iegādājieties dzimumlocekļa gredzenus ar vibrāciju tiešsaistē MEO

 

MEO piedāvātie dzimumlocekļa gredzeni ar vibrāciju ir jautri izvēlēties! Mums ir piemērots vibrējošs dzimumlocekļa gredzens ikvienam!