No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Pātagas, flogger un airi

Informatīvais biļetens

Pātagas, flogger un airi 

Impact Play ir veids, kā izjust dažādas fiziskās sajūtas - no maigas masāžas līdz asam dzēlienam vai sitienam. Daži cilvēki uzskata, ka endorfīnu pieplūdums, ko rada Impact Play, ir patīkams un pat izraisa atkarību. Dažiem cilvēkiem Impact Play ir veids, kā izpētīt, kā apmainīties spēkiem ar varu ar piekrišanu un kontrolētā veidā. Dominējošajam ...

Impact Play ir veids, kā izjust dažādas fiziskās sajūtas - no maigas masāžas līdz asam dzēlienam vai sitienam. Daži cilvēki uzskata, ka endorfīnu pieplūdums, ko rada Impact Play, ir patīkams un pat izraisa atkarību. Dažiem cilvēkiem Impact Play ir veids, kā izpētīt, kā apmainīties spēkiem ar varu ar piekrišanu un kontrolētā veidā. Dominējošajam partnerim var patikt kontroles sajūta, ko sniedz spankings, savukārt pakļāvīgajam partnerim patīk kontroles atdošanas sajūta. Impact Play var būt arī veids, kā atbrīvoties no spriedzes vai stresa gan fiziski, gan emocionāli. Spankings var atbrīvot un sniegt atslābuma un atvieglojuma sajūtu. Dažiem pāriem Impact Play var būt veids, kā padziļināt emocionālās un fiziskās attiecības. Uzticēšanās, kas nepieciešama Impact Play, var radīt intimitātes un tuvības sajūtu starp partneriem. Visbeidzot, ir cilvēki, kuri vienkārši ir ziņkārīgi par Impact Play un vēlas to izpētīt kā daļu no savas seksuālās izpētes un izpausmes.

Vairāk

Apakškategorijas

  • Mūsu brīnišķīgie BDSM aksesuāri nekavējoties rada dominances, varas un kontroles sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vienkāršs bullwitch, kaķu un deviņu astes vai ar rokām darināts rokturis floggerkas ir populāri gan savas simbolikas, gan iedarbības dēļ. Tāpēc, kad runa ir par stingru disciplinēšanu vai sodīšanu, mūsu pātagas un pātagas ir flogger ir īstā izvēle.

  • Daudzi mūsu klienti dod priekšroku spankingam ar paddle bDSM (verdzība, disciplinēšana, pakļaušana un masohisms). BDSM seansos vai spankingā bieži tiek izmantoti nūjiņas, jo tās var sniegt spēcīgu, intensīvu sajūtu, neradot nopietnus ievainojumus. Pastāv dažādi airi: BDSM koka airi, ādas airi un gumijas airi. Dažiem airiņiem ir arī dažādas tekstūras vai formas, piemēram, sirds forma, lai pastiprinātu sajūtu. Dažiem ir arī paddle ir atveres vai spraugas, kas var padarīt sajūtu vēl intensīvāku. Lāpstiņu izvēle ir personīgo vēlmju jautājums, un vislabāk ir eksperimentēt, lai noskaidrotu, kas jums patīk.

  • Mūsu skavas labi iekļaujas rokā, labi izskatās un, protams, ir izgatavotas no īstas ādas.

  • Ja nepieciešama stingra disciplīna, mūsu BDSM spieķi un nūjas ir īstā izvēle. Mūsu soda rīkus novērtē gan spankinga profesionāļi, gan iesācēji, jo, tiklīdz rokās tu tur žāvētāju vai spīdzināšanas nūjiņu, tā uzreiz rada dominances, varas un kontroles sajūtu. Sākot ar vienkāršākām BDSM pletnēm un beidzot ar dresūras pletnēm un ar rokām darinātiem spankinga rīkiem, kas ir populāri gan savas simbolikas, gan iedarbības dēļ, un bieži vien tie ir pirmais spankinga rīks, kurā BDSM iesācējs iegulda līdzekļus.

SM pātagu, flogger & paddle | Pirkt pātagas un pletnes BDSM tiešsaistē | MEO

 

MEO pātagas un citi pātagas rīki kā mācību līdzekļi: Mūsu pātagu veikalā jūs atradīsiet plašu BDSM pātagas rīku klāstu. Tie ietver pātagas, ādas pātagu ar vairākiem nagiem (tā saukto flogger), visu veidu siksnu pātagas dažādos dizainos, garumos un klasiskās krāsās. Bet arī SM rotaļlietas, piem slapper, Tawse, vērša pātaga un spieķis ir arī populāri trieciena rīki pieredzējušiem BDSM mīļotājiem, kuru iedarbība ir no maigas līdz cietajai. Tomēr lielākā daļa mūsu klientu lieto vienkāršotu terminu "SM pātaga", un visi zinošie zina, ko tas nozīmē.

BDSM attiecībās pātagu izmantošana var būt svarīga sesijas sastāvdaļa. Pātagas var radīt sāpes, kas dažiem cilvēkiem ir vēlams dinamikas elements. Tos var izmantot arī, lai izteiktu pakļaušanās vai dominances sajūtu.

Ir svarīgi, lai gan persona, kas izmanto pātagu, gan persona, kas saņem pātagu, noteiktu skaidras un nepārprotamas robežas un savstarpēji sazinātos. Pirms nodarbības sākuma dalībniekiem vajadzētu pārrunāt savas robežas un gaidas un pārliecināties, ka viņi viens otru saprot un respektē. Šīs robežas būtu atkārtoti jāpārskata arī spēles laikā, lai nodrošinātu, ka neviens netiek netīšām ievainots.

Ir svarīgi arī, lai persona, kas izmanto pātagu, būtu droša un kompetenta šī rīka izmantošanā. Pātagas var būt bīstamas, ja tās lieto nepareizi, un ir svarīgi, lai persona, kas tās lieto, zinātu, kā tās lietot droši un efektīvi.

Ir svarīgi arī saprast, ka pātagas un citu rīku lietošana BDSM attiecībās nav piemērota vai vēlama visiem. Katram cilvēkam ir atšķirīgas robežas un vēlmes, un ir svarīgi tās respektēt un pieņemt.

BDSM attiecībās var izmantot dažādu veidu pātagas, un katrai no tām ir savas īpašības un pielietojums. Lūk, daži no izplatītākajiem pātagas veidiem:

. Bulvveida pātaga:

Bulvveida pātaga ir gara, lokana pātaga, kas sākotnēji tika izstrādāta izmantošanai rančos un fermās. Tam ir garš rokturis un īss, biezs pātagas gals, kas ātri un spēcīgi šūpojas gaisā un, triecoties mērķī, rada skaļu sprādzienu. Bičus nav viegli apgūt, un, lai tos lietotu droši un efektīvi, ir vajadzīga liela prakse un prasme.

Flogger:

Ein flogger ir pātaga ar vairākām dzīslām vai siksnām, kas piestiprinātas pie roktura. Dzīslas var būt izgatavotas no ādas, auduma vai citiem materiāliem. flogger flogeri var būt viegli vai smagi un atkarībā no dzīslu biezuma un garuma radīt dažādas pakāpes sāpes. Parasti tos ir vieglāk kontrolēt nekā pātagas, un tie ir piemēroti iesācējiem.

Lāpstiņas:

Lāpstiņa ir plakana, plata pātaga, kas parasti ir izgatavota no ādas vai koka. Lāpstiņas parasti rada spēcīgu, sāpīgu triecienu, kas skar lielāku ķermeņa daļu nekā pātagas ar galu. Tos var izmantot, lai izteiktu pakļaušanās vai dominances sajūtu.

Niedras:

Lāste ir garš, plāns spieķis, kas parasti ir izgatavots no ādas, koka vai stikla šķiedras. Niedru spieķi rada asu, sāpīgu triecienu, kas skar mazāku ķermeņa daļu nekā pātaga. Tos var izmantot, lai izteiktu pakļaušanās vai dominances sajūtu.

Viengalvas pātaga:

Viengalvas pātagai ir tikai viens sitiens, parasti tā ir izgatavota no ādas vai virves, un tā dod asu, sāpīgu sitienu.