No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Klīnika seksa un ārsts spēles

Informatīvais biļetens

Klīnika seksa un ārsts spēles 

Izdzīvojiet savas intīmākās ārsta fantāzijas ar mūsu iespaidīgo medicīniskā aprīkojuma un seksuālo palīglīdzekļu klāstu. Mūsu augstas kvalitātes medicīnas fetiša priekšmeti ir jūsu tīras baudas recepte! Neatkarīgi no tā, vai tas ir pīļu spīles, spekulants, klizma vai klizma, jūs to visu atradīsiet MEO.

Apakškategorijas

  • Ar šiem produktiem varat īstenot savas fantāzijas. Profesionāls aprīkojums jūsu mājai. Klizma, klizma un katetrs.

  • Vai vēlaties veikt uztriepes testu? mēs 100% diskrēti piegādājam to, kas jums kā amatieru ārstam nepieciešams, lai izstieptu, izkliedētu un pārbaudītu.

  • Vai Hegar sonde Komplekti, urīnizvadkanāla aizbāžņi vai dzimumlocekļa dilatatori. Liels piedāvājums pakļāvīgiem vīriešiem.

Klīnikas seksa un ārstu spēles! Tieši tas padara to tik aizraujošu!

 

Fetiša klīnikas seksā vai vecmodīgās "ārstu spēlēs" dalībnieki iejūtas ārsta, medmāsas vai medmāsas lomā. Pacientiem tiek veiktas rūpīgas medicīniskās pārbaudes, galvenokārt no ginekoloģijas un uroloģijas jomas. Kā klasisks klīnikas telpas, ko dažkārt dēvē par balto istabu, piederības elements, protams, ir ginekoloģiskais krēsls.

 

Fetišs klīnikas sekss un erotiskās ārstu spēles - erotikas baltā puse

 

Pastāv tik daudz dažādu fetišu, un viens no tiem ir klīnikas sekss jeb ārstu spēles. Klīnikas seksā visiem dalībniekiem ir svarīgi, ka seksuālo stimulu, kas tiek izsaukts, rada profesionāli produkti un priekšmeti, kurus var atrast, piemēram, slimnīcās, psihiatriskajās nodaļās vai ārstu kabinetos (piemēram, ginekologa vai urologa kabinetos).

 

Kontroles zudums seksa laikā klīnikā

 

Šī BDSM veida uzmanības centrā ir kontroles zaudēšana (līdzīgi kā verdzībā), dominēšana un lomu spēles. Šajā gadījumā dominējošais partneris iejūtas medmāsas, ārsta, medmāsas vai kāda cita medicīnā strādājoša cilvēka lomā. Protams, ir arī vismaz viens pacients, par kuru ārsts intensīvi "rūpējas". Tad uz šī pacienta tiek īstenotas klīnikas seksa fantāzijas un prakses. Arī sasaistes vai SM (BDSM) iezīmes un tieksme valkāt gumijas vai lateksa apģērbu ir diezgan izplatītas klīniskajā seksā.

 

Ļoti populāras ir ārstu spēles, un MEO klīnikas seksa tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo.

 

Doktorspēles ietver rotaļas ar ierīcēm un instrumentiem no kvazimedicīnas jomas, sākot no spekuluma līdz klizmai vaginālajai un anālajai klizmai, katetriem un beidzot ar urīnizvadkanāla vibratoru vai dilatatoru urīnizvadkanāla vai anālās atveres paplašināšanai.

 

Tā sauktais klīnikas sekss jeb ārstu spēles piepilda aktīvā un pasīvā partnera seksuālās fantāzijas Klizmas ar klizmu, katetru, klizmu, supozitorija ievietošana un temperatūras mērīšana, protams, ir tā sastāvdaļa. Ja vēlaties to izmēģināt paši, varat vienkārši iegādāties dažus ārsta piederumus MEO. Lielisks ievads klīnikas erotikā ir, piemēram, klizma vai dilatators urīnizvadkanāla stimulēšanai.

 

Klasika klīnikas erotikā ir tā sauktais katetru sekss

 

Detaļas, kas simbolizē atkarību, kontroles zaudēšanu un dominanci, ir šā seksuālo aktivitāšu veida faktiskais mērķis. No vienkāršas sirds klausīšanās līdz anālajai klizmai no ārsta vai viltus operācijām - viss ir iespējams. Klīniku seksa kulminācija ir tā sauktais katetru sekss. Šajā gadījumā pacienta urīnizvadkanālā, parasti pasīvā vīrieša, tiek ievietots medicīnisks katetrs vai dilatators. Pilnus katetru komplektus var iegādāties MEO klīnikas seksa veikalā. Šajā komplektā ir tieši tāds pats profesionāls aprīkojums, kāds būtu nepieciešams urologam vai uroloģijas māsai, ievietojot pastāvīgo katetru.

 

Anālā klizma ar klizmu un šķīstības jostu? Viss iet un viss var būt patiešām uzbudinošs.

 

Analā klizma ir populāra ne tikai klīnikas dzimuma draugu vidū, pat pirms anālās dzimumakta, neatkarīgi no tā, vai vīrietis vai sieviete, izmanto klizmu vai tā saukto anālo skalošanu. Kur var iegādāties klizmu? Vai pasūtīt klizmas piederumus? Protams, šeit, mūsu sūtījumu veikalā. Mēs piedāvājam jums plašu izvēli, zemas cenas un diskrētu piegādi.

 

Bezkaunīgs, dziļš ieskats garantēts: Anālais izmeklējums un maksts izpēte

 

Vaginālais speculums ginekologa krēslam un rektālais speculums vai anālais izkliedētājs vīrietim. Abi var baudīt medicīniskos izmeklējumus un ļauties savām fantāzijām.

 

Tā saukto vaginālo speculātu parasti izmanto ginekologs, un tas kalpo, lai radītu brīvu skatu sievietes vai pacientes makstī. Spekulāram ir divi vai trīs asmeņi, kurus ievieto sievietes makstī, un mehānisms, kas ļauj spekulāmu atvērt. Divu lāpstiņu vidū ir izveidots sava veida caurums, caur kuru var ieskatīties sievietes vai pacientes iekšienē līdz pat dzemdei. Klīnikā seksā tas ir palīgierīce pasīvām pacientēm vai Sub. Vienmēr pārliecinieties, ka tā kvalitāte un higiēna ir atbilstoša. Neizmantojiet lētus izstrādājumus un, ja rodas šaubas, izvēlieties nerūsējošo tēraudu.

 

Anālais speculums ar 2, 3 vai 4 lāpstiņām sniedz dziļu ieskatu un atvieglo detalizētu izmeklēšanu. Ar fiksācijas skrūvi jūs varat atstāt anālo atveri plaši atvērtu turpmākai rotaļai. Tādējādi ar šo klīniskās erotikas instrumentu tiek autentiski bagātinātas tirpinošas fetiša un ārsta spēles. Klīniskajā erotikā tas ir palīgierīce pasīvam pacientam vai vergam.

 

Paplašinātāji anālās atveres paplašināšanai vai dzimumlocekļa paplašinātājs

 

Tā saukto dilatatoru parasti izmanto ķermeņa atveru paplašināšanai. Biežs pielietojums ir urīnizvadkanāla paplašināšana urīnizvadkanāla stimulācijas laikā, lai pēc tam tajā kaut ko ievietotu. Tas var būt, piemēram, urīnizvadkanāla vibrators.

 

Klīniskās erotikas un kontroles zaudēšanas (BDSM) kopsavilkums

 

Klīniskā erotika ir vispārīgs BDSM jomas termins. Šeit seksuālās prakses, kas saistītas ar ārstēšanas, hospitalizācijas vai medicīniskās izmeklēšanas metožu situācijām, parasti tiek iekļautas erotiskā lomu spēlē, piemēram, kā ārsts un pacients, starp seksuāliem partneriem, kas savstarpēji vienojas par seksuālu attiecību. Šajā kontekstā liela nozīme ir kontrolei, dominancei, padevībai un kontroles zaudēšanai.

 

Pasūtiet preces klīnikas erotikai, iegādājieties preces klīnikas seksam tiešsaistē

 

Neatkarīgi no tā, vai tie ir izmeklēšanas cimdi no lateksa, katetri, dzimumlocekļa dilrators, anālais dilrators, rektālais izkliedētājs, vaginālais speculums vai anālais speculums. MEO jūs atradīsiet to, ko meklējat. Jūs vēlaties iegādāties urīnizvadkanāla vibratoru? Mēs piedāvājam urīnizvadkanāla vibratoru dažādās versijās. No modeļa "iesācējiem" līdz īpaši garam uretras vibratoram profesionāļiem. MEO ir specializēts seksa veikals, kvazi īpašs erotisko sūtījumu pasūtījumu uzņēmums visam baltās klīniskās erotikas klāstam un visiem produktiem, kas saistīti ar ārstu spēļu tēmu.

 

Diskrēta klīniskās erotikas produktu piegāde garantēta!

 

Aizraujošai klizmai jūs varat iegādāties ememu vai pasūtīt anālo dušu. MEO var atrast arī visu par klizmu, endoskopa kameru vagīnu un bēdīgi slaveno Vartenberga nervu riteni. Arī psihiatriskie ierobežotāji un slimnīcas ierobežotājsistēmas rokām, bēgšanai drošas ierobežotājsistēmas kājām un galvas siksnas ir daļa no mūsu augstas kvalitātes fetiša izstrādājumu klāsta klīniskajai erotikai. Mēs esam padomājuši pat par ūdeni atgrūdošiem vai ūdeni uzsūcošiem spilventiņiem jūsu ārstu rotaļām. Ja vēlaties, lai jūsu medmāsa izmeklēšanas laikā valkā lielu siksniņu ar dildo, tad šeit atradīsiet arī atbilstošu siksniņu izvēli. Pasīvajiem pacientiem mums ir arī plašs masku klāsts. Melna spandeksa maska, ādas maska vai stingra lateksa maska? Ar to jūs varat pilnīgi anonīmi izbaudīt izmeklējumus un ļauties absolūtai kontroles zaudēšanai, spēlējoties ar balto erotiku.