No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM mēbeles un seksa mēbeles

Informatīvais biļetens

BDSM mēbeles un seksa mēbeles 

pasūtiet 100% diskrēti un anonīmi MEO. Visas BDSM mēbeles, mūsu Svētā Andreja krusts un mūsu labi zināmās seksa mēbeles ir noliktavā un nekavējoties pieejamas visā pasaulē. Arī: milzīgs BDSM izstrādājumu klāsts. Atklājiet tagad un pasūtiet tiešsaistē.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 40 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 40 vienībām

Mūsu BDSM mēbeles ir īpašs aprīkojums un mēbeles, kas paredzētas BDSM sesijām. BDSM mēbeles bieži tiek izmantotas, lai radītu īpašas ainas, pozas un efektus, un tās var būt gan vienkāršas, gan sarežģītas.

Viena no populārākajām BDSM mēbelēm ir BDSM krusts, pazīstams arī kā Svētā Andreja krusts. Tā ir liela X formas konstrukcija, ko var izmantot verdzības un sadomaso praksēm. Tas ir veidots tā, lai persona, kas tiek sasaistīta, būtu izstiepta un atklāta, tādējādi padarot to neaizsargātāku pret pātagu.

Vēl viena populāra BDSM mēbele ir spankinga sols. Tas ir veidots tā, lai spankerējamā persona būtu saliekta uz priekšu un atklāta, ar sasietām kājām un rokām, tādējādi padarot to vairāk pakļautu spankerēšanai.

Ļoti populāras BDSM mēbeles ir arī Bondage gultas un bondage dēļi. Tās ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu ērtu un drošu veidu, kā sasiet personu, un ļauj veikt dažādas pozas un darbības. Tās bieži vien ir aprīkotas ar dažādiem ierobežojošiem līdzekļiem, piemēram, roku dzelžiem, virvēm un ķēdēm, un tās var pielāgot, lai pielāgotu dažādiem ķermeņa izmēriem un tipiem.

BDSM siksnas arī ir populāra BDSM mēbele. Tās ir veidotas tā, lai pasīvā persona varētu peldēt gaisā, un tas sniedz unikālu un aizraujošu pieredzi. Tās var izmantot dažādām darbībām, piemēram, sasaistīšanai, fisting

BDSM būri arī ir populāras BDSM mēbeles. Tie nodrošina drošu un noslēgtu telpu sasaistītajai personai un ļauj veikt dažādas darbības un pozas. BDSM būri ir dažādu izmēru un no dažādiem materiāliem, daži ir pārvietojami, citi ir pastāvīgi uzstādīti.

Visas mūsu BDSM mēbeles ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu drošu un ērtu pieredzi abiem partneriem un ļautu veikt dažādas darbības un pozas. Tās ir izgatavotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, un bieži vien ir regulējamas, lai pielāgotos dažādiem ķermeņa izmēriem un ķermeņa tipiem. Tās ir viegli lietojamas un tīrāmas, un tās ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu unikālu un aizraujošu pieredzi abiem partneriem.

Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei nepieciešama abpusēja piekrišana un komunikācija un ka drošība ir svarīgs apsvērums. Pirms BDSM mēbeļu izmantošanas jums par to ir jāpārrunā ar partneri, jānosaka robežas un jāvienojas par drošu vārdu.