No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Ball stretcher

Informatīvais biļetens

Ball stretcher 

Nerūsējošā tērauda ball stretcher daudziem vīriešiem sniedz lielu baudu seksa vai masturbācijas laikā. Mūsu smagākās versijas var izmantot arī sēkliniekam palielināt.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 67 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 67 vienībām

ball stretcher ir ierīce jeb seksa rotaļlieta, ko valkā ap sēkliniekiem, lai izstieptu sēkliniekus. ball stretcher parasti ir izgatavots no dažādiem materiāliem . MEO piedāvā ball stretcher no silikona, ball stretcher no ādas, ball stretcher no metāla un ball stretcher no gumijas. Mūsu sortimentā ir arī aizslēdzami ball stretcher. ball stretcher un sēklinieku atsvari ir dažādu formu un izmēru, un tos var nēsāt īsu vai garu laiku.

Lodīšu stiepēja izmantošanai ir vairākas priekšrocības. Daudzi vīrieši uzskata, ka sēklinieku vai sēklinieku sēklinieku skrotuma izstiepšanas sajūta ir ļoti patīkama, jo seksa laikā tā sniedz unikālu un intensīvu sajūtu. Daži vīrieši arī novēro, ka bumbiņu stiepēju nēsāšana uzlabo viņu seksuālo sniegumu, palielinot izturību vai padarot orgasmu intensīvāku.

Ir daudz dažādu bumbiņu stiepēju veidu. Daži no populārākajiem ir šādi:


Izvēloties bumbiņu nestuvi , ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā materiāls, izmērs un svars. Svarīgi ir arī sākt ar mazāka izmēra bumbiņu strēmeli un pamazām, kad ķermenis pieradīs pie sēklinieku un sēklinieku izstiepšanas sajūtas, pakāpeniski virzīties uzsmagākiem ball stretcher izmēriem. Svarīgi ir arī ievērot ražotāja norādījumus par lietošanu un kopšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu ball stretcher kalpo ilgu laiku un ir drošs lietošanai. MEO jūs vienmēr atradīsiet lielāko ball stretcher izvēli un jaunākos bumbiņu stiepšanas ierīču modeļus.