No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM Svari

Informatīvais biļetens

BDSM Svari 

Parasts jums ir pārāk garlaicīgi? Vai vēlaties mazliet vairāk? Tad jums vajadzētu izmēģināt mūsu atsvarus, kurus varat piestiprināt krūtsgala skavām, bumbiņu stieņiem, dzimumloceklim vai sēkliniekiem.

Rādīt 1 - 6 no 6 vienībām
Rādīt 1 - 6 no 6 vienībām

Sēklinieku atsvari, dzimumlocekļa atsvari, dzimumorgānu atsvari un krūtsgala atsvari ir seksa rotaļlietas, ko var piestiprināt dažādām ķermeņa daļām, lai radītu stiepšanās sajūtu vai palielinātu svaru, tādējādi palielinot stimulāciju seksuālās aktivitātes laikā. Šiem atsvariem ir dažādas formas, izmēri un materiāli, tostarp metāls, silikons, āda u. c.

Šeit ir daži izplatītākie atsvaru veidi, ko izmanto dažādām ķermeņa daļām:


Gan sievietes, gan vīrieši izmanto šāda veida atsvarus dažādu iemeslu dēļ, piemēram, lai palielinātu seksuālo baudu, izpētītu jaunas sajūtas vai BDSM. Daži cilvēki šos atsvarus izmanto arī ķermeņa pārveidošanai vai īslaicīgai palielināšanai, taču ir svarīgi zināt, ka šāda prakse jāveic piesardzīgi un uzmanīgi un ka lietotājiem vienmēr jāievēro ražotāja norādījumi un jāizmanto atbilstoši higiēnas pasākumi. Svarīgi ir arī, lai atsvari nekad netiktu izmantoti līdz diskomforta vai sāpju līmenim.