No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Ādas maskas

Informatīvais biļetens

Ādas maskas 

Liels ādas masku klāsts nākamajam bondage randiņam. Ādas maska, cieši pieguļoša ādai, ar vai bez knupīša.

Rādīt 1 - 9 no 9 vienībām
Rādīt 1 - 9 no 9 vienībām

Ādas maskas bieži tiek izmantotas BDSM, lai atņemtu maņas un/vai spēlētu lomas. Tās var izmantot, lai piešķirtu valkātājam anonimitātes sajūtu, kas var pastiprināt pakļāvības vai dominējošās lomas sajūtu.

BDSM var izmantot daudz dažādu ādas masku veidu, tostarp ādas cepures, pilnas ādas maskas un daļējas ādas sejas maskas. Dažām ādas maskām var būt arī rāvējslēdzēji, sprādzes vai siksnas, lai pielāgotu maskas piegulumu vai noturētu to vietā. Citām ādas maskām ir izgriezumi vai atveres acīm, mutei vai degunam, savukārt citas nosedz visu seju.

BDSM seansa laikā ādas maskas var izmantot, lai to valkātājam radītu anonimitātes vai distances sajūtu, kas var pastiprināt pakļāvības vai dominējošās lomas sajūtu. Izmantojot ādas masku, tās valkātāja seja un identitāte var palikt apslēpta, ļaujot viņam vai viņai pilnībā iejusties lomā, ko viņš vai viņa uzņemas.

Kādi ir ādas masku veidi?

  • Ādas cepure ir ādas maska, kas nosedz visu galvu, tostarp seju un kaklu. To bieži izmanto, lai radītu pilnīgas anonimitātes un padevības sajūtu. Ir ādas cepures ar atvērtām acīm un muti, citas ir pilnībā slēgtas un vajadzības gadījumā caur mikroperforācijām ļauj elpot.
  • Pilnas sejas maska ir cita veida ādas maska, kas nosedz visu seju un slēpj valkātāja sejas vaibstus. To var izmantot, lai radītu norobežotības vai anonimitātes sajūtu.
  • Daļēja ādas sejas maska, saukta arī par pusmasku, nosedz tikai augšējo vai apakšējo sejas daļu, atstājot otru daļu atklātu. Šāda veida ādas maskas var izmantot, lai radītu daļējas anonimitātes sajūtu vai lai apspēlētu ideju par valkātāja identitātes atklāšanu un slēpšanu.


Visas šīs ādas maskas var piestiprināt valkātāja sejai un galvai, un bieži vien tās ir aprīkotas ar siksnām, sprādzēm vai rāvējslēdzējiem, lai maska droši turētos savā vietā. Dažām ādas maskām var būt arī papildu elementi, piemēram, izgriezumi vai atveres acīm, mutei vai degunam, savukārt citas var aizklāt visu seju.

Ir svarīgi atcerēties, ka BDSM praksei ir nepieciešama abpusēja piekrišana un atbilstoša saziņa, kā arī svarīgs apsvērums ir drošība. Pirms maskas lietošanas ir jākonsultējas ar partneri, jānosaka robežas un jāvienojas par drošu vārdu.