No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Kategorijas

Informatīvais biļetens

Piegādes informācija

 

Piegādes laiks ir atkarīgs no konkrētās preces. Ja preces sīkāka apraksta skatā nav norādīta piegādes informācija, mēs piegādāsim preci dažas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas. Precīzs piegādes laiks ir atkarīgs no papildu faktoriem, piemēram, preču pieejamības.

Būtībā jums ir dažādas iespējas ietekmēt piegādes datumu:


Ekspress piegāde:

 

Izmantojot ekspress piegādi, savu sūtījumu varat saņemt jau nākamajā dienā.


Piegāde vēlamajā datumā:

 

Ja jums nav steigas, bet vēlaties, lai preces tiktu piegādātas vēlamā datumā, mēs varam piedāvāt arī šādu iespēju.

 

Mūsu palīdzības centrā jūs atradīsiet informāciju arī par šādām tēmām: Piegādes izmaksas, eksports, diskrētība un bojājumu ziņojumi.

 

 

Informācija par piegādes laiku

 

Mūsu preces parasti ir pieejamas tūlītējai piegādei. Tomēr iespējami dažādi piegādes laiki. Atkarībā no izvēlētā izstrādājuma piegādes laiks var būt 3-5 dienas, retos izņēmuma gadījumos - līdz 8-10 nedēļām.

Lūdzu, ņemiet vērā arī informāciju par eksprespiegādi vai piegādi vēlamajā datumā.

 

 

Ekspress pakalpojums

 

Pasūtīts šodien, piegādāts pēc iespējas ātrāk

 

Izmantojot eksprespiegādi, savu sūtījumu varat saņemt ne ātrāk kā nākamajā dienā.


Vienkārši izvēlieties šo pakalpojumu pasūtīšanas procesā. Jūs maksājat tikai vienu piemaksu par katru pasūtījumu. Piemaksa ir atkarīga no sūtījuma svara un galamērķa. Turklāt tiek piemērotas parastās piegādes izmaksas.

 


 

 

Piegādes izmaksas

 

MEO vēlas, lai jūs iepirktos mierīgi un saņemtu pasūtītās preces ātri, lēti un droši. Tāpēc mēs esam izveidojuši jums pēc iespējas vienkāršākus un pārredzamākus piegādes nosacījumus:

 

Piesakoties ar savu lietotājvārdu un paroli vai pēc pirmās reģistrācijas, jūs savā iepirkumu grozā redzēsiet aktuālās piegādes izmaksas. Tādējādi jūs jau pirms pirkuma zināsiet, vai un cik lielas būs piegādes izmaksas.

 

Piegāde ārpus Vācijas

 

Mēs piegādājam visā pasaulē - uz visām valstīm

 

Standarta piegādes laiks (piegāde ar UPS vai UPS Express) ir aptuveni 2 līdz 3 dienas Eiropas Savienībā un aptuveni 5 dienas visās pārējās valstīs. Precīzs piegādes laiks ir atkarīgs no papildu faktoriem, piemēram, preču pieejamības.

Diskrētība - bez muitas problēmām

Eiropas Savienībā precēm un pakalpojumiem tiek piemērots PVN. Saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem MEO ir jāpiemēro Vācijas PVN par sūtījumiem uz visām Eiropas Savienības valstīm. PVN summa visiem pasūtījumiem, kas nosūtīti uz piegādes adresi Eiropas Savienībā, būs norādīta jūsu pasūtījuma pēdējā lappusē, jūsu pasūtījuma apstiprinājumā pa e-pastu un rēķinā, kas pievienots jūsu sūtījumam. B2C tīmekļa vietnē norādītā cena eiro klientiem, kas dzīvo ES, ir norādīta ar PVN.

 

Pasūtījumiem no valstīm ārpus ES mēs izmantojam citus, atsevišķus cenrāžus (piemēram, Šveices cenrādi). Šeit nav norādīts pievienotās vērtības nodoklis.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījumiem, kas tiek sūtīti ārpus Eiropas Savienības, var tikt piemēroti konkrētai valstij specifiski nodokļi un muitas nodevas.

 

Muitas veidlapās vēstuļu un paku sūtījumiem uz valstīm ārpus ES ir norādīta sūtījumā iekļauto preču vērtība pa preču veidiem. Muita var atvērt vēstules un pakas pārbaudei, un mēs to nevaram ietekmēt. Nosūtot pasūtījumu ārpus ES, muitas vai importa nodevas parasti tiek iekasētas, kad sūtījums sasniedz jūsu valsti. Maksa par muitošanu tiek iekasēta uz jūsu rēķina; mēs nevaram kontrolēt šīs maksas un nevaram paredzēt to apmēru. Muitas noteikumi dažādās valstīs ievērojami atšķiras. Ja vēlaties saņemt sīkāku informāciju par šiem jautājumiem, vislabāk ir sazināties ar vietējo muitas iestādi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums kā importētājam ir jāievēro attiecīgās valsts noteikumi.

 

Lai nodrošinātu diskrētu, ātru un drošu piegādi, MEO iesaka UPS kā piegādes pakalpojumu sniedzēju. .

 

Diskrētība

 

Mums, MEO, ir ļoti svarīga diskrētība. Jau gadiem ilgi mums ir pieredze sūtījumu piegādē augsti stāvošām personām, sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, politiķiem un VIP personām.

 

Sūtījumu piegāde:

 

Visi MEO sūtījumi tiek piegādāti pa pastu vai UPS, neitrāli iepakoti ar diskrētu sūtītāja informāciju. Neviens nevar uzzināt, kas atrodas sūtījumā. Mūsu pakas ir stingri un droši iepakotas, un uz mūsu pakām nav nekādu reklāmu. Jūsu privātums mums ir tuvu pie sirds!

 

Protams, mēs veiksim piegādes arī uz jūsu izvēlētām vēlamām adresēm (piemēram, iesaiņošanas stacijām, uz jūsu biroju vai pie drauga).

 

Jūsu personas dati:

 

Jūsu personas dati ar MEO ir drošībā! Datu aizsardzība un drošība mums ir ļoti svarīga. Pateicoties mūsu darbinieku kompetencei datu aizsardzības jomā un visu tehnisko drošības principu pastāvīgai optimizācijai, MEO pastāvīgi uzlabo arī jūsu datu drošību. Plašāku informāciju varat atrast mūsu datu aizsardzības lapās. Katram MEO darbiniekam ir līgumiskas saistības ievērot mūsu datu aizsardzības vadlīnijas.

 

Kredītkartes izraksts:

 

Jūsu kredītkartes izrakstā netiks parādīta informācija par jūsu iegādātajiem produktiem.

 

Reklāma:

 

Jūs nesaņemsiet no mums nekādu reklāmu ne e-pastā, ne vēstulē, ja vien jūs to nebūsiet skaidri pasūtījis savā profilā (Mani dati - Mans MEO).

 

Vēlamais piegādes datums

 

Mēs piegādāsim jums visus rakstus jūsu vēlamajā dienā. Piegāde tiks veikta 3. vai 5. darbdienā pēc tālruņa vai tiešsaistes pasūtījuma saņemšanas atkarībā no preces.

Pasūtīšanas procesā izvēlieties piegādi vēlamajā datumā un norādiet mums vēlamo datumu.

Precēm, kas tiek sūtītas pa pastu vai UPS, varat izvēlēties vēlamo piegādes datumu no pirmdienas līdz piektdienai. Diemžēl mēs nevaram ietekmēt piegādi no rīta vai pēcpusdienā.

 

Bojāti sūtījumi

 

Mēs iepakosim jūsu pasūtījumu pēc iespējas drošāk. Mēs nosūtīšanai izmantojam drošas un sertificētas kartona kastes. Tomēr, ja rodas bojājumi, lūdzu, atteiksimies pieņemt sūtījumu, ja bojājums ir uzreiz redzams, un sūtījumu nosūtīsim atpakaļ sūtītājam. Lūdzu, informējiet mūs par bojātiem sūtījumiem.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

E-pasts: [email protected]
Fakss: +49 (0) 2366 500510