No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Reālistiski dildi

Informatīvais biļetens

Cockmaker - Dildo no Hankeys Toys

Vai esat gatavi absolūti unikālam baudījumam? Tad jums vajadzētu iepazīties ar reālistisko dildo Cockmaker jaunāko zvaigzni iespaidīgajā kolekcijā no Mr Hankey's. Nosaukts par godu šo elpu aizraujošo radījumu autoram Cockmaker sola tik reālu pieredzi, ka jūs gandrīz nejutīsiet atšķirību.

Vairāk informācijas

pieejams

  Vairāk informācijas

  Vai esat gatavs absolūti unikālam baudījumam? Tad jums vajadzētu iepazīties ar reālistisko dildo Cockmaker jaunāko zvaigzni iespaidīgajā kolekcijā no Mr Hankey's. Nosaukts par godu šo elpu aizraujošo radījumu autoram Cockmaker sola tik reālu baudījumu, ka gandrīz nejutīsiet atšķirību.

  Cockmaker izskatās kā īsts, apgraizīts dzimumloceklis un jūs hipnotizēs ar savu izsmalcināto dizainu un iespaidīgajām vēnām, kas pastiprina katru kustību. Arī lielie, rūpīgi modelētie sēklinieki nodrošina neticami reālistisku sajūtu, kas katru pieskārienu padara par baudījumu sajūtām.

  Den Cockmaker ir pieejams četros elpu aizraujošos izmēros, kas neatstāj nekādas vēlmes: No 4,5 cm diametra līdz iespaidīgajam 9 cm diametram un garumā no 17 cm līdz monumentālajiem 32 cm. Neatkarīgi no tā, vai meklējat maigu, reālistisku pieredzi vai īstu izaicinājumu Cockmaker jums ir ideāli piemērots izmērs.

  Cockmaker -Izmēru pārskats:

  Small

  • Diametrs pie galvas (malas): aptuveni 3,64 cm
  • Diametrs centrā: aptuveni 4,25 cm
  • Diametrs pie pamatnes: aptuveni 4,45 cm
  • Kopējais garums: 16,51 cm
  • Ievietojamais garums: 12,70 cm


  Vidēja izmēra

  • Diametrs pie galviņas (malas): aptuveni 5,05 cm
  • Diametrs centrā: aptuveni 5,86 cm
  • Diametrs pie pamatnes: aptuveni 6,06 cm
  • Kopējais garums: 22,56 cm
  • Ievietojamais garums: 15,88 cm


  Lielais

  • Diametrs pie galviņas (malas): aptuveni 6,47 cm
  • Diametrs centrā: aptuveni 7,28 cm
  • Diametrs pie pamatnes: aptuveni 7,68 cm
  • Kopējais garums: 26,37 cm
  • Ievietojamais garums: 21,84 cm


  XL

  • Diametrs pie galviņas (malas): aptuveni 7,68 cm
  • Diametrs centrā: aptuveni 8,69 cm
  • Diametrs pie pamatnes: aptuveni 9,00 cm
  • Kopējais garums: 31,75 cm
  • Ievietojamais garums: 26,04 cm


  Mr Hankey's dildo ir pazīstami ar savu izcilo kvalitāti un.. Cockmaker nav izņēmums. Izgatavots no augstas kvalitātes, ķermenim droša materiāla, tas ir drošs un ērts lietošanai un gatavs neskaitāmām baudas stundām.

  Ļaujieties šī dildo reālistiskajam krāšņumam Cockmaker un izbaudiet, kāpēc Mr Hankey's dildo ir tik leģendāra reputācija seksa rotaļlietu pasaulē. The Cockmaker tas ir kas vairāk nekā tikai dildo, tā ir pieredze, ko nevajadzētu palaist garām.

  Pareizais lubrikants un labākais veids, kā tīrīt dildo:

  Mēs iesakām mūsu MANCUNT Hybrid Anal Lubricant. Tas ne tikai izskatās kā sperma, bet arī jūtas kā sperma. Balts, krēmīgs un neticami slidens - MANCUNT apvieno labākās silikona un ūdens īpašības vienā produktā. Šis lubrikants nodrošina ilgstošu, gludu pieredzi un ir viegli nomazgājams. Pēc baudas gūšanas dildo ir ļoti viegli notīrīt. Noskalojiet dildo ar siltu ūdeni un maigām ziepēm vai izmantojiet mūsu praktisko tīrīšanas aerosolu VERYCLEAN. Tas nodrošinās jūsu dildo higiēnisku tīrību un gatavību nākamajam piedzīvojumam.

  Sīkāka informācija:

  • Reālistisks dildo
  • Pieejami dažādi izmēri
  • Materiāls: silikons, nesatur ftalātus
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka dildo nedrīkst lietot ar lubrikantiem uz silikona bāzes, lai aizsargātu materiālu un pagarinātu dildo kalpošanas laiku.
  • Mr Hankey's Toys ir iemantojis slavu seksa rotaļlietu pasaulē, jo īpaši ar savu iespaidīgo augstas kvalitātes, reālistisku dildo klāstu. Šie dildo ir īpaši pazīstami ar savu detalizēto dizainu un dāsnajiem izmēriem, kas atbilst to lietotāju vēlmēm un vajadzībām, kuri meklē intensīvu un neparastu pieredzi. Mr Hankey dildi ir izgatavoti no ķermenim draudzīgiem materiāliem, un tos raksturo izturība un visaugstākā kvalitāte. Zīmols piedāvā plašu izmēru, formu un tekstūru klāstu, kas atbilst dažādām vēlmēm. Turklāt daži dildo tiek izgatavoti pēc pasūtījuma vai piedāvā īpašas pielāgošanas iespējas, lai apmierinātu klientu individuālās vajadzības. MEO, kas pazīstams ar plašu lubrikantu, seksa rotaļlietu un BDSM produktu klāstu, kā arī anālās stiepšanās produktiem, lieliski papildina Mr Hankey sortimentu. Kamēr Mr Hankey's nodrošina intensīvus piedzīvojumus ar saviem izcilajiem dildo, MEO piedāvā nepieciešamos produktus, lai padarītu šos piedzīvojumus drošus, patīkamus un vēl apmierinošākus. MEO augstas kvalitātes lubrikanti ir ideāli piemēroti lietošanai kopā ar Mr Hankey's lielajiem dildo, jo īpaši tādām sarežģītākām praksēm kā anālā stiepšanās. Mr Hankey unikālo dildo kombinācija ar MEO kvalitatīvajiem produktiem rada pilnīgu un apmierinošu pieredzi lietotājam. Abi zīmoli iestājas par kvalitāti un klientu apmierinātību, lieliski papildinot viens otru un kopā paplašinot aizraujošu seksuālu piedzīvojumu spektru.
  • MEO ir reģistrēta MEO preču zīme Vācijā. Visi pārējie zīmolu nosaukumi, logotipi un preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

   

  Hankeys Dildos Made in USA

  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Texture is really something you can feel...

  Texture is really something you can feel but not as much as I expected. The most you feel is probably that central line with the front face) (not the flat face). You have at least 4 different ways to experience it, every 90° degrees of rotation, and even the ones in between. For instance, when the glans is oriented towards the left I can take it deep. If I want width and homogenous feel i can have that hard "line" facing behind me, and i can also take it that way. It's just different. Having it 180° more, it still goes deep but hits the deepest point of the rectum, which feels a bit "electrifying". On another concern, it has the ability to stand without a cup as it has massive balls. I'

   Uzrakstiet savu pārskatu

   Cockmaker - Dildo no Hankeys Toys

   Cockmaker - Dildo no Hankeys Toys

   Vai esat gatavi absolūti unikālam baudījumam? Tad jums vajadzētu iepazīties ar reālistisko dildo Cockmaker jaunāko zvaigzni iespaidīgajā kolekcijā no Mr Hankey's. Nosaukts par godu šo elpu aizraujošo radījumu autoram Cockmaker sola tik reālu pieredzi, ka jūs gandrīz nejutīsiet atšķirību.

   Uzrakstiet savu pārskatu

   30 citas preces tajā pašā kategorijā: