No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Reālistiski dildi

Informatīvais biļetens

The Plumber - Dildo no Hankeys Toys

The Plumber no Hankey's Toys ir īss, bet ļoti biezs dildo pieredzējušiem un profesionāliem lietotājiem, kuri meklē jaunu izaicinājumu. Šis dildo pārsteidz ar savu iespaidīgo platumu, kas svārstās no izaicinoša, bet viegli pārvaldāma 56 mm diametra pieredzējušiem lietotājiem līdz iespaidīgam 105 mm diametram profesionāļiem.

Vairāk informācijas

Pieejams drīzumā

Vairāk informācijas

The Plumber no Hankey's Toys ir īss, bet ļoti biezs dildo pieredzējušiem un profesionāliem lietotājiem, kuri meklē jaunu izaicinājumu. Šis dildo pārsteidz ar savu iespaidīgo platumu, kas svārstās no izaicinoša, bet viegli pārvaldāma 56 mm diametra pieredzējušiem lietotājiem līdz iespaidīgam 105 mm diametram profesionāļiem. Perfektā diametra un viegli kontrolējamā garuma kombinācija padara šo dildo ideālu daudziem mūsu klientiem!

Dildo ir īss, biezs un ne pārāk garš, tāpēc tas ir ideāli piemērots anālā kanāla maksimālai piepildīšanai. Lielā galviņa nodrošina skaidri jūtamu pieredzi, un atjautīgā dildo forma nodrošina intensīvu "PLOP" sajūtu ievietošanas laikā. Izteiktās krokas gar kātu pastiprina šo sajūtu un nodrošina papildu stimulāciju.

Perfekta diametra un garuma kombinācija, kas nav pārāk gara:

The Plumber - MAZS

 • Diametrs pie galviņas (malas): 56,60 mm
 • Diametrs centrā: 54,57 mm
 • Diametrs pie pamatnes: 53,36 mm
 • Kopējais garums: 157,48 mm
 • Ievietojamais garums: 127,00 mm


The Plumber - MEDIUM

 • Diametrs pie galvas (malas): 80,85 mm
 • Diametrs centrā: 77,62 mm
 • Diametrs pie pamatnes: 74,79 mm
 • Kopējais garums: 203,20 mm
 • Ievietojamais garums: 175,26 mm


The Plumber - LIELS

 • Diametrs pie galviņas (malas): 105,11 mm
 • Diametrs centrā: 101,06 mm
 • Diametrs pie pamatnes: 98,64 mm
 • Kopējais garums: 259,08 mm
 • Ievietojamais garums: 226,06 mm


Plakanā pamatne dildo galā padara to ideāli piemērotu sēdēšanai un izjādēm. Šī īpašā iezīme ļauj pilnībā iegremdēties baudā un sajust dildo līdz pat apstāšanās vietai. Tas ir lielisks reālistisks dildo anālajai dilatācijai un nodrošina intensīvu un piepildītu sajūtu.

Tātad neatkarīgi no tā, vai jums jau ir pieredze un meklējat jaunu izaicinājumu, vai esat profesionālis, kas meklē maksimālu apmierinājumu, dildo The Plumber sniegs jums pilnīgi jaunu anālā apmierinājuma līmeni. Izbaudiet neaizmirstamus mirkļus ar šo augstas kvalitātes dildo no Hankey's Toys, kas pārsteidz ar savu dizainu un funkcionalitāti.

Pareizs lubrikants un optimāla dildo tīrīšana:

Mēs iesakām mūsu MANCUNT Hybrid Anal Lubrikantu. Tas ne tikai izskatās kā sperma, bet arī jūtas kā sperma. Balts, krēmīgs un neticami slidens - MANCUNT apvieno labākās silikona un ūdens īpašības vienā produktā. Šis lubrikants nodrošina ilgstošu, gludu pieredzi un ir viegli nomazgājams. Pēc baudas gūšanas dildo ir ļoti viegli notīrīt. Noskalojiet dildo ar siltu ūdeni un maigām ziepēm vai izmantojiet mūsu praktisko tīrīšanas aerosolu VERYCLEAN. Tas nodrošinās jūsu dildo higiēnisku tīrību un gatavību nākamajam piedzīvojumam.

Sīkāka informācija:

 • Reālistisks dildo
 • Pieejami dažādi izmēri
 • Materiāls: silikons, nesatur ftalātus
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka dildo nedrīkst lietot ar lubrikantiem uz silikona bāzes, lai aizsargātu materiālu un pagarinātu dildo kalpošanas laiku.
 • Mr Hankey's Toys ir iemantojis slavu seksa rotaļlietu pasaulē, jo īpaši ar savu iespaidīgo augstas kvalitātes, reālistisku dildo klāstu. Šie dildo ir īpaši pazīstami ar savu detalizēto dizainu un dāsnajiem izmēriem, kas atbilst to lietotāju vēlmēm un vajadzībām, kuri meklē intensīvu un neparastu pieredzi. Mr Hankey dildi ir izgatavoti no ķermenim draudzīgiem materiāliem, un tos raksturo izturība un visaugstākā kvalitāte. Zīmols piedāvā plašu izmēru, formu un tekstūru klāstu, kas atbilst dažādām vēlmēm. Turklāt daži dildo tiek izgatavoti pēc pasūtījuma vai piedāvā īpašas pielāgošanas iespējas, lai apmierinātu klientu individuālās vajadzības. MEO, kas pazīstams ar plašu lubrikantu, seksa rotaļlietu un BDSM produktu klāstu, kā arī anālās stiepšanās produktiem, lieliski papildina Mr Hankey sortimentu. Kamēr Mr Hankey's nodrošina intensīvus piedzīvojumus ar saviem izcilajiem dildo, MEO piedāvā nepieciešamos produktus, lai padarītu šos piedzīvojumus drošus, patīkamus un vēl apmierinošākus. MEO augstas kvalitātes lubrikanti ir ideāli piemēroti lietošanai kopā ar Mr Hankey's lielajiem dildo, jo īpaši tādām sarežģītākām praksēm kā anālā stiepšanās. Mr Hankey unikālo dildo kombinācija ar MEO kvalitatīvajiem produktiem rada pilnīgu un apmierinošu pieredzi lietotājam. Abi zīmoli iestājas par kvalitāti un klientu apmierinātību, lieliski papildinot viens otru un kopā paplašinot aizraujošu seksuālu piedzīvojumu spektru.
 • MEO ir reģistrēta MEO preču zīme Vācijā. Visi pārējie zīmolu nosaukumi, logotipi un preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.Hankeys Dildos Made in USA

Tas varētu jūs arī interesēt:

KLIENTU ATSAUKSMES

Vēl nav klientu komentāru

Uzrakstiet savu pārskatu

The Plumber - Dildo no Hankeys Toys

The Plumber - Dildo no Hankeys Toys

The Plumber no Hankey's Toys ir īss, bet ļoti biezs dildo pieredzējušiem un profesionāliem lietotājiem, kuri meklē jaunu izaicinājumu. Šis dildo pārsteidz ar savu iespaidīgo platumu, kas svārstās no izaicinoša, bet viegli pārvaldāma 56 mm diametra pieredzējušiem lietotājiem līdz iespaidīgam 105 mm diametram profesionāļiem.

Uzrakstiet savu pārskatu

30 citas preces tajā pašā kategorijā: