No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis

Informatīvais biļetens

VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - universāls tīrīšanas līdzeklis - aerosols

Ar VERYCLEAN 2.0 jums būs vairāk laika rotaļām un mazāk laika seksa rotaļlietu tīrīšanai! Vienkārši uzsmidziniet to, ļaujiet nožūt un esat gatavs jauniem piedzīvojumiem! Mūsu inovatīvais tīrīšanas līdzeklis padara seksa rotaļlietu tīrīšanu vienkāršu.

Vairāk informācijas

8305/T02

$18.82


-$7.69

$11.13

$55.65/L

plus piegādes izmaksas

pieejams

  Vairāk informācijas

  Ar VERYCLEAN 2.0 jums būs vairāk laika rotaļām un mazāk laika seksa rotaļlietu tīrīšanai! Vienkārši uzsmidziniet to, ļaujiet nožūt un esat gatavs jauniem piedzīvojumiem! Ar mūsu tīrīšanas līdzekli seksa rotaļlietu tīrīšana ir vienkārša. Inovatīvā aktīvā viela noņem pat noturīgus netīrumus un nodrošina rūpīgu tīrību vienā mirklī. Mūsu seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis ir īpaši saudzīgs pret jutīgām virsmām, piemēram, silikonu, lateksu vai metālu.

  Taču pārliecina ne tikai efektivitāte: mūsu seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzeklis nesatur agresīvas ķimikālijas, tāpēc tas nekaitē videi un veselībai. Tā vietā mēs izmantojam dabīgas sastāvdaļas, kas ir dermatoloģiski pārbaudītas.

  Izmēģiniet mūsu inovatīvo VERYCLEAN 2.0 aerosolu un izbaudiet atšķirību.

  Izcelts:

  • Efektīva un higiēniska tīrīšana
  • Viegli lietojams
  • Universāla lietošana vibratoriem, dildo, dibena spraudņiem, masturbatoriem, dzimumlocekļa spraudņiem un citām seksa rotaļlietām
  • Ražots Vācijā
  • Ar CE marķējumu augstas kvalitātes produktiem


  Regulāra seksa rotaļlietu tīrīšana ir svarīga, lai nodrošinātu higiēnu un izvairītos no iespējamām infekcijām vai kairinājumiem. Ar VERYCLEAN 2.0 aerosolu varat būt droši, ka visas baktērijas un mikrobi tiks rūpīgi likvidēti.

  . VERYCLEAN aerosola sastāvā ir tādas dabīgas sastāvdaļas kā tējas koka eļļa un alvejas ekstrakts. Tām ir ne tikai dezinficējoša iedarbība, bet tās arī rūpējas par jutīgu ādu intīmajā zonā.

  VERYCLEAN 2.0 lietošana ir ļoti vienkārša: bagātīgi uzsmidziniet tīrīšanas aerosolu uz seksa rotaļlietas vai dildo, ļaujiet tam iedarboties dažas minūtes un pēc tam noslaukiet to ar mitru drāniņu - un Jūsu seksa rotaļlietas atkal ir tīras!

  VERYCLEAN 2.0 Spray by MEO ir ražots Vācijā, veicot stingru kvalitātes kontroli, un nesatur kaitīgas sastāvdaļas, piemēram, alkoholu vai parabēnus. Tas ir ādai draudzīgs un videi nekaitīgs.

  Pārliecinieties paši par mūsu produkta efektivitāti! Pasūtiet VERYCLEAN 2.0 aerosolu jau tagad, lai nodrošinātu higiēnisku tīrību visām seksa rotaļlietām!

  Lietošana: Uzspiediet

  3 ml VERYCLEAN 2.0 aerosola uz rokām vai tīrāmajām seksa rotaļlietām un 60 sekundes rūpīgi berzējiet. Tīrīšanas laikā turiet rokas vai tīrāmos priekšmetus mitrus.

  Sīkāka informācija:

  • VERYCLEAN 2.0
  • Universāls tīrīšanas aerosols ar 200 ml tilpumu.
  • VERYCLEAN 2.0 ir tīrīšanas aerosols, kas īpaši piemērots vibratoru, dildo, dibena spraudņu, masturbatoru, dzimumlocekļa spraudņu un citu erotisko rotaļlietu tīrīšanai un kopšanai. Tas ne tikai noņem baktērijas, bet arī netīrumus un nepatīkamas smakas. Tomēr vislabākais ir ātrais efekts: vienkārši uzsmidziniet, atstājiet uz īsu brīdi un noskalojiet vai noslaukiet ar mitru drānu - un viss! Tādējādi paliek vairāk laika svarīgām lietām: Jauniem piedzīvojumiem!
  • Mūsu tīrīšanas aerosola formula nesatur alkoholu, tāpēc tas ir īpaši piemērots jutīgu seksa rotaļlietu virsmu maigai tīrīšanai un kopšanai. Regulāra tīrīšana paildzina seksa rotaļlietu kalpošanas laiku un neatstāj nepatīkamu spirta smaku.
  • Norādījumi: Pirms lietošanas vienmēr izlasiet uz etiķetes norādījumus. Saskares gadījumā ar acīm rūpīgi noskalojiet ar ūdeni un vērsieties pēc medicīniskas konsultācijas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nav piemērots lietošanai pārtikā.
  • Sastāvs (INCI): Ūdens, propilēnglikols, heksamidīna diisetionāts fenoksietanols, nehesperidīna dihidrohalkons, PEG-40 hidrogenēta rīcineļļa, parfum (smaržviela), pantenols
  • Ražots Vācijā
  • Ar CE marķējumu
  • Mēs nekad nepieļaujam kompromisus attiecībā uz mūsu produktu kvalitāti un drošību. MEO mēs katru dienu strādājam, lai pastāvīgi uzlabotu kvalitāti un jūsu apmierinātību izvirzītu pirmajā vietā. Mēs ražojam tikai Vācijā, izmantojot augstas kvalitātes, sertificētas sastāvdaļas, kas ir augsti produktīvas un drošas Jūsu pilnvērtīgai seksuālajai dzīvei.

  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Easy to use

  I've been using Veryclean for a while and I consider it as a reliable cleaner. Almost no scent and it leaves your toys effectively clean and ready for the next use. I spray it on the toy, extend it a bit with my hand and leave to dry which takes around 15 minutes.

  • 2 no 2 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Riecht himmlisch

  Ich hatte den Cleaner eigentlich ohne große Erwartungen in meine Bestellung gepackt, weil mein cleaner fast leer war. Ich kann nur sagen: Wow! Der Geruch riecht schön nach Mann und nicht wie sonst üblich nach Alkohol.

  • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Alles frisch und Sauber

  Pünktlich zur Ankuft habe ich Sub einbestellt um all meine Spielzeuge zu reinigen.
  Sub war begeistert vom neuen cleaner ,ich fast schon enttäuscht da es so schnell sauber war.
  Obwohl unglaublich viel Spielzeug und alles gründlich gereinigt ist die Flasche noch überraschend voll. Das Mittel ist sehr ergiebig und das reinigen geht daher schnell, sauber und einfach. Jetzt strahlen die lieblingsstücke wieder.
  Es kommt definitiv wie die Meo gleitrcreme auf den Standard einkaufszettel

  • 4 no 4 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  consigliato a tutte

  necessario per i mie toys
  consigliato a tutte

  • 2 no 2 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Ottimo prodotto !! Buon materiale e veloce spedizione

  Bastano poche spruzzate di prodotto, ottimo per la pulizia dei vari sex toys (ovviamente stando attenti ai materiali)

  • 2 no 2 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Ottimo

  VERYCLEAN e' uno spray immediato ed efficace per pulire i tuoi sex toys! Modo d'uso: spruzzare direttamente sulla superficie del sex toy che si vuole lavare. Lasciare agire per un minuto e strofinare.

  • 2 no 2 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  VERYCLEAN 2.0 spray

  First of all, I’d like to say BRAVO to whoever named this spray. Cleaning spray? Well yes. Very clean you say? Double yes! Veryclean point two?! GIVE ME THAT!
  I’ve have’t pleasure of trying the first veryclean version, assuming there is one and it wasn’t just name 2.0 to confuse people to make it sound better. Cuz you don’t even need to try to make this better! It was love at first spray!
  Now if you’re not bit of cleaning freak like me this might just come off as bit of an extreme, but I’m kind of a person that keeps the house in tip top shape like houses in magazines and everything has its own place. Toys only come out to play, get washed, disinfected and put away for next play time after each session. Usually just use water and soap, but with body fluids it’s not always so easy to get everything off, specially off soft silicone materials like magic tongue or artsy shaped ones like Gvibe mini. I don’t have time to wash them, dry them and find missed spots. It’s my own body fluid, but still disgusts me. Veryclean is a game changer: one or two spray, if you feel generous and wipe the toy off with a paper towel. Done. Good as new. Literally silicone looks as good as it did when took it out of package. On package it says to spray it on your hands and use hands to rub it on toy, but ooh laziness takes over sometimes. Specially if you just want to go to bed already!
  This is my first toy cleaner and before this I kinda found it ridiculous to have a special spray for my toy. PAH! Ok you’ll notice that magical ingredient in this spray is castor oil. It leaves your toys soft, matte and feeling lavishing just like a new toy straight out of a box. Who doesn’t want that? Right?

  Read full review: https://ditey.fi/2019/06/veryclean-2-0-universal-cleaning-spray/

  • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Cleaning your sex toys has never been easier than with Meo VERYC

  This product is incredibly easy to use, and it leaves your sex toys squeaky clean, and you know that they are spotless.

  Efficient sex toy cleaning is essential to reducing the risks of yeast infections or worse. It is even more critical if using sex toys anally where bacteria are more prevalent.

  I love how this solution doesn't smell of alcohol, and I like the after smell left on the toy, it also goes a long way to help cover any odours on butt plugs.


  Read full review: https://www.sexmachinereviews.co.uk/meo-veryclean-2-0-universal-sex-toy-cleaning-spray-review.html

  • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  VERYCLEAN 2.0 Universal Cleaning Spray

  Once again I'm pleased to see the usual plastic hygiene seal on my new product: I thinks it's even more important on spray sex essentials, to prevent spills caused by the cap getting lost during shipping: it happens, and I guarantee no one likes to find the packaging all wet from the leaked product and inside, the bottle half empty.

  The first thing that catches my attention while getting the VERYCLEAN 2.0 in my hands is the subtle yet pleasant scent I can smell even through the unopened plastic seal. I would describe it as flowery, summery and delicate: it reminded me immediately of a sunscreen hair protection spray I use on the beach and it put me in a good mood. It isn't alcoholic at all and not overpowering.

  This is a new pleasant discovery for me: I had only used before unscented toy cleaners that, to be honest, didn't smell very good: they reminded me a little of hand sanitizer or disinfectant, which doesn't exactly put me in the mood for sexy time, especially if I want to clean my accessories before play.

  Read full review: https://missdollreviews.wixsite.com/sextoyreviews/blog/meo-veryclean-2.0-toy-cleaner

  • 2 no 2 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen, denn nur ein hygienisch sauberes Spielzeug macht auch auf lange Sicht Spaß ohne schlechtes Gewissen. Wir spülen die Toys immer erst warm ab und sprühen sie dann einmal ab. Kann ich nur jedem empfehlen.

   Novērtēšana 

   Reinigt perfekt alle Sexspielzeuge

   Der Toy Cleaner VERY CLEAN von MEO reinigt perfekt alle Sexspielzeuge. Dank der alkoholfreien Formel ist er auch für empfindliche Produkte bestens geeignet.

    Novērtēšana 

    Hygiene sorted

    This is a great cleaning agent, used before and after each toy session it keeps your toy box clean and hygienic. It has an almost alcoholic smell to it and drys very quickly, THIS Product has helped keep hundreds of pounds worth of my toys in all materials in top condition.
    I clean up with warm soapy water and anti-bac soap, rince well, shake off excess water, then apply VERYCLEAN to ensure any nasties are neutralised. Once dry I pack away, good as new, ready for the next session.
    This bottle has already outlasted 2liters of lube and it's not finished yet. Get some. Keep things clean. Have fun

    • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
    Novērtēšana 

    VERYCLEAN Universal Reiniger Spray

    Richtig guter Toycleaner. Kein aufdringlicher Geruch und so kann man wirklich sicher sein, das alles fürs nächste Mal sauber und sofort wieder einsatzbereit ist. Angenehme Größe und sehr praktisch durch den Pumpsprüher. Empfehlenswert.

    • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
    Novērtēšana 

    Indispensable

    Vraiment pratique pour désinfecter efficacement jouets et mains...

     Novērtēšana 

     Facile

     Facile d'utilisation et plein de bon sens le spray. C'est un peu comme le gel hydroalcoolique pour les mais à l'usage des sexes toys. Bravo.

      Novērtēšana 

      Sauberkeit und Sicherheit!

      Um viel Spaß zu haben, sollte man immer auf die Basics achten. Und zu diesen zählen Sauberkeit und Sicherheit! Dieser Reiniger bietet beides – er eignet sich hervorragend um Toys zu reinigen (aufsprühen, abwischen, fertig – einfacher geht es eigentlich nicht) und wirkt zugleich desinfizierend. Im Normalfall spüle ich die Toys unter Wasser, bevor ich sie desinfiziere, wenn es jedoch mal schnell gehen muss, ist dieser Reiniger eine super Alternative. Ich persönlich habe nichts gegen den Geruch von Desinfektionsmittel (ganz im Gegenteil), jedoch darf man hier vermerken, dass dieser Cleaner ganz und gar nicht so riecht (was für den einen oder anderen sicherlich angenehm sein wird). Die Pumpflasche ist sehr praktisch und auch die Größe ist für den Preis absolut fair. Wenn die Flasche irgendwann leer ist, wird in jedem Fall direkt eine neue bestellt.

      • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
      Novērtēšana 

      VERYCLEAN

      This one is pretty self-explanatory. VERYCLEAN is a disinfectant spray for use on sex toys. I was surprised at the size of the bottle, as I’ve never seen a toy cleaner that didn’t come in a 100ml size. This 200ml bottle will last ages, and I use toys multiple times a day, every day.

      Just like most other cleaners, it’s best used after giving your toy a preliminary wipe down, as it doesn’t remove gunk like a soap would, especially if you leave clean up until the morning after.

      There is, however, one thing that sets this spray apart from all the other ones I’ve tried; it’s amazing at getting the butt stank off silicone plugs, beads, and dildos. I don’t care who you are, or if you’ve cleaned your butt so thoroughly you can whistle through it – put a silicone toy up there and it will pick up a funky smell.

      This spray annihilates that smell. Yes, I did sniff a recently cleaned butt toy, and right up close too, but after the wash-wipe-spray-air dry routine I have for all things I use anally, the smell was gone. Two thumbs up, and it’ll clean those too. Really, it says so on the bottle, and we’ve used it a few times when hands have gotten a little sticky with lubes or massage oils to great effect.

      • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
      Novērtēšana 

      Toy Cleaner von MEO

      Macht sauber, riecht nicht, scheint nicht aggressiv zu sein. Kurz: alles, was ich von einem Toy Cleaner erwarte.

       Novērtēšana 

       VERYCLEAN macht VERY CLEAN

       Es reinigt gut, riecht nicht und ich hatte auch keine Probleme, dass es die Materialien angegriffen hat, oder es Hautausschläge verursacht hat.

        Novērtēšana 

        EXCELLENT

        We''re all here because we like playing with toys and an essential part of having fun is keeping them clean!

        This product is EXCELLENT! It''s anti-bacterial, easy to use and the price is right! I HIGHLY recommend purchasing this item!

         Novērtēšana 

         Safer fun

         Reliable for safer urethral sounding.

          Novērtēšana 

          Perfekt für Sounds und Penis Plugs

          Dieses Produkt entsprichtt zu 100% meinen Erwartungen. Für den Preis ist dieses Spray vollkommen in Ordnung. Ich würde dieses Produkt jederzeit wieder kaufen, denn Hygiene wird oftmals unterschätzt.

           Novērtēšana 

           Must have

           When using personal tools you absolutely have to make sure they are cleaned between uses, especially if you're going between oral, vaginal and anal. This is a great cleaner, easy to use and scent free.

            Novērtēšana 

            Works great

            Does what it is supposed to do. Just spray your toy, wipe it with a towelette, and you're good to go for round two.

             Novērtēšana 

             Super Produkt

             Reinigt super alle "Spielsachen" also Prinzenzepter, Penis Plugs, Sounds, Dildos, Anal-Plugs usw.

              Novērtēšana 

              Sehr gut zum Reinigen von Sexspielzeugen

              Unsere Spielzeuge lassen sich damit sehr gut reinigen. Wir sind voll und ganz zufrieden mit dem Produkt.

               Novērtēšana 

               parfait

               anti-bactérien nettoyant et désinfectant spécialement conçu pour éliminer toutes les bactéries et/ou résidus sur vos sex toys

               • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
               Novērtēšana 

               pratique

               facile d'utilisation.

                Novērtēšana 

                excellent

                excellent does the job perfectly

                • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.

                Uzrakstiet savu pārskatu

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - universāls tīrīšanas līdzeklis - aerosols

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - universāls tīrīšanas līdzeklis - aerosols

                Ar VERYCLEAN 2.0 jums būs vairāk laika rotaļām un mazāk laika seksa rotaļlietu tīrīšanai! Vienkārši uzsmidziniet to, ļaujiet nožūt un esat gatavs jauniem piedzīvojumiem! Mūsu inovatīvais tīrīšanas līdzeklis padara seksa rotaļlietu tīrīšanu vienkāršu.

                Uzrakstiet savu pārskatu

                Citi klienti arī iegādājās:

                2 citas preces tajā pašā kategorijā: