No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Anal elektrostimulācija

Informatīvais biļetens

Anal Overload - Elektrods no E-Stim Systems

"Anal Overload" elektroda izsmalcinātā konstrukcija nodrošina intensīvu un mērķtiecīgu sfinktera muskuļu elektrostimulāciju. Šis bipolārais elektrods ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu mērķtiecīgus elektriskos impulsus, kas sniedz dziļu un visaptverošu pieredzi.

Vairāk informācijas

3776/00

pieejams

  Vairāk informācijas

  Elektrods "Anal Overload" ir īpaši izstrādāts anālajai elektrostimulācijai. Tā atjautīgā konstrukcija ļauj intensīvi un mērķtiecīgi elektrostimulēt anālo zonu, īpaši sfinktera muskuļus. Šis bipolārais elektrods ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu mērķtiecīgus elektriskos impulsus, kas sniedz dziļu un visaptverošu pieredzi. Tas ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri vēlas intensīvu anālo elektrostimulāciju un dod priekšroku koncentrētai, spēcīgai stimulācijai. "Anal Overload" piedāvā unikālu precizitātes un jaudas kombināciju, padarot to par izcilu un pieprasītu produktu elektrostimulācijas pasaulē.

  Anal Overlad Electro Play

  Inovatīvs un lietotājam draudzīgs dizains:

  • Mikroelektrodam ir īpašs V-veida dizains, kas ļauj maigi un ērti iekļūt anālajā atverē. Lai ievadītu elektrodu anālajā atverē, nepieciešams tikai neliels spiediens. Pēc tam pievienojiet to elektrostimulācijas ierīcei un izbaudiet sajūtas.
  • Šis elektrods ir piemērots ne tikai vīriešiem, to var izbaudīt arī sievietes vagināli.


  Augstas kvalitātes izgatavošana nodrošina ilgmūžīgu izturību:

  • Mikroelektrods ir izgatavots no kosmosa klases materiāliem, un tam ir grezna satīna apdare E-Stim Systems satīna apdare.
  • Izturīgā konstrukcija nodrošina, ka, pienācīgi kopjot, šis elektrods būs ilgmūžīgs jūsu elektrostimulācijas ierīces papildinājums.


  Mikroelektroda tīrīšana:

  • Vienkārši notīriet ar siltu ūdeni un maigu mazgāšanas līdzekli vai VERYCLEAN aerosolu.
  • Tāpat kā visi augstākās kvalitātes elektrodi no E-Stim Systems mikroelektrodu var arī viegli izjaukt, lai to rūpīgi iztīrītu. Vienkārši pārliecinieties, ka netiek pazaudētas sīkas detaļas.


  Specifikācijas un garantija:

  • Izmēri: 25 mm diametrs un 58 mm garums, padarot to par diskrētu un ērtu risinājumu anālajai elektrostimulācijai.
  • Mikroelektrods tiek piegādāts aizsargvāciņā drošai glabāšanai, kad netiek lietots.
  • Mūsu mikroelektrodam ir ekskluzīva ražotāja mūža garantija no E-Stim Systems.


  Sagatavošana anālai / vaginālai elektrostimulācijai:

  • Lai atvieglotu ievietošanu un nodrošinātu optimālu elektrovadītspēju, izmantojiet MEO ESHOCK lubrikantu uz ūdens bāzes.
  • Izvairieties no silikona vai hibrīda lubrikantu lietošanas. Prezervatīvi nav saderīgi ar elektrodiem E-Stim Systems nav saderīgi.


  E-Stim Systems mikroelektrods: precīza stimulācija anālai baudai!

  E-Stim Systems mikroelektrods: precīza stimulācija anālai baudai! E-Stim Systems ir ne tikai mazāks elektrods, bet gan inovatīvs meistardarbs precīzai un mērķtiecīgai anālās atveres elektrostimulācijai. Tas ir ideāli piemērots ikvienam, kas ir iesācējs elektrostimulācijas jomā vai dod priekšroku mērķtiecīgākai pieejai. Šis elektrods nodrošina īpaši intīmu un ļoti intensīvu pieredzi, ko var izbaudīt atkal un atkal.

  Sīkāka informācija:

   

  • Mikroelektrods no E-Stim Systems
  • Izmēri: 25 mm diametrs, 58 mm garums.
  • Svars: 82 g
  • Tips: BiPolārais, ievietojams
  • Savienojumi: Divi 4 mm savienojumi pamatnē
  • Drošība un kvalitāte E-Stim Systems ir galvenā prioritāte.
  • Izstrādāts atbilstoši jaunākajiem Lielbritānijas un Eiropas drošības noteikumiem un ražots Apvienotajā Karalistē.
  • Piegādāts ar ražotāja mūža garantiju.
  • Drošības piezīme: Erotiskā elektrostimulācija (e-stimulācija) ir izplatīta prakse, taču ir svarīgi apzināties ar to saistītos drošības jautājumus. E-Stim nav piemērots cilvēkiem, kuri slimo ar epilepsiju, kuriem ir elektrokardiostimulators vai kuri lieto medicīnisku infūzijas ierīci, kuriem ir sirdsdarbības traucējumi vai kuri ir grūtniecības stāvoklī, un to nedrīkst lietot virs krūtīm vai kakla. Visas ierīces no E-Stim Systems ir izstrādātas un ražotas atbilstoši visaugstākajiem standartiem. Pircējs uzņemas atbildību par pareizu izstrādājumu lietošanu.
  • E-Stim Systems un MEO: līderi BDSM un elektrostimulācijas jomā.

  Lejupielādēt

  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Plugghino carino

  Plug piccolo ma per iniziare va benissimo, consiglio

   Novērtēšana 

   Oh! Wow!!!

   This diabolical little thing... wow, I mean, just... everything about it, the quality, the conductivity, the bran scrambling pleasure! This is the finest, highest quality electro toy I have ever experienced. I want everything MEO makes now.

    Novērtēšana 

    Sehr gute Verarbeitung

    Bin begeistert von der Qualität und der Estim damit.

     Uzrakstiet savu pārskatu

     Anal Overload - Elektrods no E-Stim Systems

     Anal Overload - Elektrods no E-Stim Systems

     "Anal Overload" elektroda izsmalcinātā konstrukcija nodrošina intensīvu un mērķtiecīgu sfinktera muskuļu elektrostimulāciju. Šis bipolārais elektrods ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu mērķtiecīgus elektriskos impulsus, kas sniedz dziļu un visaptverošu pieredzi.

     Uzrakstiet savu pārskatu

     Citi klienti arī iegādājās:

     30 citas preces tajā pašā kategorijā: