No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Dzimumlocekļa gredzeni

Informatīvais biļetens

Dzimumlocekļa gredzeni 

Lielisks interneta veikals ar dzimumlocekļa gredzeniem: Dzimumloceklis ciets kā tērauds, liels un kupls un ar ilgstošu stabilitāti seksa laikā, pateicoties mūsu modernajiem dzimumlocekļa gredzeniem!

Cietā erekcija ir garantēta: neatkarīgi no tā, vai tas ir silikona dzimumlocekļa gredzens vai metāla gredzens. Mums ir visu izmēru un materiālu dzimu...

Lielisks interneta veikals ar dzimumlocekļa gredzeniem: Dzimumloceklis ciets kā tērauds, liels un kupls un ar ilgstošu stabilitāti seksa laikā, pateicoties mūsu modernajiem dzimumlocekļa gredzeniem!

Cietā erekcija ir garantēta: neatkarīgi no tā, vai tas ir silikona dzimumlocekļa gredzens vai metāla gredzens. Mums ir visu izmēru un materiālu dzimumlocekļa gredzeni.

Vairāk
12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 121 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 121 vienībām

Ar mūsu dzimumlocekļa gredzenu jūs iegūsiet vissmagāko erekciju savā dzīvē!

 

Tikpat ciets kā tērauds un izturīgs kā olimpiskais maratona skrējējs. MEO® dzimumlocekļa gredzens dabiski nodrošina milzīgu erekcijas spēku un lielāku prieku seksa laikā.

 

Dzimumlocekļa gredzens, cieši piestiprināts ap dzimumlocekli un sēkliniekiem, var ne tikai padarīt jūsu dzimumlocekli lielāku un cietāku, bet arī ļaut jums ilgāk izturēt un piedzīvot intensīvāku orgasmu.

 

MEO® dzimumlocekļa gredzens aizsprosto asinis erekcijas audos, neļaujot tām izplūst no dzimumlocekļa caur vēnām. Jūs acumirklī iegūsiet stingru, izspūrušu erekciju.

 

MEO® dzimumlocekļa gredzens var palīdzēt nostiprināt un uzturēt erekciju pat vieglas formas erektilās disfunkcijas gadījumā.

 

Starp citu, tas izskatās diezgan iespaidīgi. No maza dzimumlocekļa līdz milzīgam dzimumloceklim mazāk nekā desmit sekundēs!

 

Ko vēl dara dzimumlocekļa gredzens vai aproce?

 

  • labāka erekcijas kvalitāte: cietāka, labāka un spēcīgāka!
  • dzimumloceklis izskatās daudz lielāks!
  • Sievietēm un vīriešiem tas patīk vienādi!
  • dzimumlocekļa gredzenu var izmantot arī, lai trenētos ilgākai erekcijai!
  • aizkavējot orgasmu, sajūtas kulminācijas laikā kļūst vēl intensīvākas!

 

Regulējams dzimumlocekļa gredzens, dzimumlocekļa gredzena komplekts izmēģināšanai

 

Visiem tiem, kuri vēlas izmēģināt dzimumlocekļa gredzenu, bet kuriem nav pa rokai mērlentes, MEO piedāvā šo praktisko dzimumlocekļa gredzenu komplektu trīs izmēros. Tādējādi pat iesācējs var ērti izmēģināt brīnišķīgo asins stagnācijas efektu un ārkārtīgi cieto erekciju. Gredzenus var nēsāt ap dzimumlocekli vai vienlaikus ap dzimumlocekli un sēkliniekiem. Spiediet šeit, lai iegādātos locekļa gredzenu komplektu (klikšķiniet šeit).

 

Labi dzimumlocekļa gredzeni īsumā

 

Ja vēlaties izmēģināt dzimumlocekļa gredzenu, nevajadzētu izvēlēties pirmo gredzenu, kas gadās pa rokai. Dzimumlocekļa gredzenam ir jābūt labi un droši pieguļošam un ērti valkājamam. Tāpēc ir vērts ieguldīt nedaudz vairāk, lai iegādātos dzimumlocekļa gredzenu, un izvēlēties kvalitāti. Mūsu dzimumlocekļa gredzenu veikalā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu modeli:

 

Ādas gredzens vai ādas dzimumlocekļa gredzens

 

Ādas gredzens ir ļoti ērts valkāšanai. Mūsu populārākais no ādas izgatavotais gredzens ir modelis Cock Ring Separator klikšķiniet šeit. Ādas dzimumgala gredzena lielums parasti ir regulējams ar sprādzes vai aizdares palīdzību. Tāpēc tas ir ideāls, izmēru regulējams gredzens iesācējiem un pieredzējušiem spēlētājiem. CAZZOMEO® dzimumlocekļa gredzens ir No ādas izgatavots penis gredzens, kas var ievērojami paildzināt erekcijas periodu, jo cieši pieguļ.

 

No nerūsējošā tērauda izgatavots dzimumlocekļa gredzens, no nerūsējošā tērauda izgatavots dzimumlocekļa gredzens

 

Mūsu no nerūsējošā tērauda izgatavotais kakla gredzens vai dzimumlocekļa gredzens ir ļoti populārs vīriešu vidū. Pateicoties to iespaidīgajam izskatam, tie ir ne tikai lielisks potences pastiprinātājs, bet arī sniedz lielāku prieku seksa laikā.

 

Metāla gredzens, metāla dzimumlocekļa gredzens, metāla dzimumlocekļa gredzens

 

MEO® metāla dzimumlocekļa gredzens ne tikai padara jūsu dzimumlocekli cietāku un lielāku, bet arī aizkavē ejakulāciju. Tādējādi masturbējot vai nodarbojoties ar seksu, varat izbaudīt vēl garākus un intensīvākus orgasmus.

 

Penisa gredzens ar slēpto videokameru

 

The Cock Cam - jā, tas ir tieši tas, kā izklausās! Tā ir mikrokamera, ko var novietot ap dzimumlocekļa pamatni kā locekļa gredzenu, ļaujot jums ierakstīt visus erotiskos mirkļus. Šis aizraujošais izstrādājums ir pirmais šāda veida produkts tirgū, un tas pacels jūsu mājas videoklipus jaunā līmenī.

 

Silikona dzimumlocekļa gredzens

 

BeauGosse silikona dzimumlocekļa gredzens cieši pieguļ jūsu dzimumloceklim, pateicoties elastīgajam silikonam, jo tas ir gan stingrs un elastīgs, gan arī īpaši plats. Tādējādi jūs varat izbaudīt aizraujošu spiedienu, kas palīdz sasniegt neticami intensīvu orgasmu.

 

Gumijas dzimumlocekļa gredzens

 

Mūsu gumijas gredzens paplašina dzimumlocekli, padara to tikpat cietu kā tērauds, un to var nēsāt kā rotaslietu ap dzimumlocekli un sēkliniekiem vai ap dzimumlocekli. Kad mūsu gredzens tiek nēsāts zem biksēm, starp kājām izceļas kupls komplekts.

 

Metāla un silikona dzimumlocekļa gredzens

 

Cēlā nerūsējošā tērauda un silikona kombinācija, kā arī krāsu gamma, kas balstīta uz labi zināmo "kabatlakatiņu kodu", padara MEO dzimumlocekļa gredzenu gan par dizaina, gan baudas objektu. Ideāli pielāgots vīrieša anatomijai, šis gredzens nodrošina stingru erekciju un ilgstošu erekciju.

 

Dzimumlocekļa gredzens ar magnētisku aizdari, dzimumlocekļa gredzens ar magnētisku aizdari

 

Mūsu magnētiskais dzimumlocekļa gredzens ir atbilde uz mūžseno jautājumu: "Kā es varu uzvilkt dzimumlocekļa gredzenu un atkal to noņemt, neskatoties uz cieto erekciju?" Atšķirībā no parastajiem dzimumlocekļa gredzeniem, "Oh So Easy" Donut dzimumlocekļa gredzeniem ir noņemams magnētiskais segments, kas padara gan dzimumlocekļa gredzena uzlikšanu, gan noņemšanu ļoti vienkāršu. Īpaši izstrādāti pastāvīgie magnēti nodrošina, ka mūsu eņģeļa gredzens paliek drošs un cieši pieguļošs pat vissmagākās lietošanas laikā un līdz brīdim, kad jūs to atkal vēlaties noņemt.

 

Penisa gredzena kombinācija ar butt plug

 

Penisa gredzens ar butt plug lieliski pieguļ jūsu ķermenim un nodrošina cietu erekciju, savukārt aizdares spraudnis sniedz anālo baudu un stimulē prostatu. Dzimumlocekļa gredzenu uzliek ap dzimumlocekli un sēkliniekiem kā parastu gredzenu, un pēc tam butt plug ar vieglu spiedienu ievieto anālajā atverē.

 

Penisa gredzens ar gravējumu

 

Mūsu dzimumlocekļa gredzenu ar gravējumu ir grūti pārspēt ekskluzivitātes ziņā, jo katrs modelis ir stingri ierobežots. Eksplicīti gravējumi nodrošina papildu efektu, kad tu f_kšķini.

 

Cock Ring SM, dzimumlocekļa gredzens ar ērkšķiem

 

No maiga līdz cietam: mūsu BDSM locekļa gredzenu ir viegli atvērt un aizvērt. Integrētie ērkšķi nodrošina papildu "stimulāciju". Mūsu gredzeni tiek uzlikti, kad tie nav erekcijā.

 

Dzimumlocekļa gredzens ar e-stimulatoru vai elektroseksuālie gredzeni

 

Ar elektropeņa gredzenu (Estim ) jūs baudāt - pateicoties asins stāzes efektam - stipru erekciju, vienlaikus jūs tiekat stimulēts līdz ekstāzei ar stimulācijas strāvu. MEO® dzimumlocekļa gredzens sastrāvo asinis corpus cavernosum. Tas neļauj tai izplūst no dzimumlocekļa caur vēnām. Tas dažu sekunžu laikā nodrošina stingru, izspiestu erekciju. Kombinācijā ar mūsu ierīcēm, piemēram, MEO SexBox, strāvas impulsi stimulē visus jutīgos baudas nervus. Tie var izraisīt ekstrēmas, ekstatiskas sajūtas.

 

Lēts dzimumlocekļa gredzens, lēts dzimumlocekļa gredzens

 

Ar šo pilnveidoto dzimumlocekļa gredzenu jūs nekas nevarēs aizkavēt! Lēts dzimumlocekļa gredzens, kas neatstāj nekādas vēlmes. Uzlieciet to un izbaudiet ilgāku un intensīvāku seksu. Tā kā dzimumlocekļa gredzens ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, tas nav elastīgs kā citi mūsu gredzeni no gumijas vai silikona. Tāpēc tas ir jāuzvelk uz dzimumlocekļa pirms erekcijas, vajadzības gadījumā izmantojot nedaudz Aquameo® lubrikanta.

 

Luksusa dzimumlocekļa gredzens, dizaina dzimumlocekļa gredzeni

 

Tas ir vācu meistarība: precīzi izgatavots luksusa dzimumlocekļa gredzens īpaši cēla izskata ar sīpolainu, ovālu formu. Patīkamais valkāšanas komforts (pateicoties mūsu gredzena īpašajai ģeometrijai) garantē cietu UN īpaši ilgstošu erekciju.

 

Donut Erekcijas gredzens, dzimumlocekļa gredzens Donut

 

Šis īpaši smagais Donut dzimumlocekļa gredzens ir ideāls modelis īstiem vīriešiem. Mūsu dzimumlocekļa gredzens apņem dzimumlocekli un sēkliniekus kā cieši satveroša roka un nodrošina ārkārtīgu komforta sajūtu. Mūsu dzimumlocekļa gredzens padara jūsu dzimumlocekli cietu, biezu un kuplu un nodrošina ilgstošu āmuru erekciju. Pieejams arī kā dzimumlocekļa gredzens vai dzimumlocekļa gredzens. Valkājot ap dzimumlocekli un sēkliniekiem, mūsu dzimumlocekļa gredzens apņem jūsu "dārgakmeņus" un izstumj tos tālu uz priekšu. Ideālais mūsu gredzenu platums apvienojumā ar lieliski graduēto izmēru diapazonu no 25 līdz 55 mm ø nodrošina ideālu piegulumu.

 

Penisa gredzens ar ball stretcher, dzimumlocekļa aproce

 

Dzimumlocekļa aproce (dzimumlocekļa gredzens ar sēklinieka gredzenu) ir pārbaudīta dzimumlocekļa gredzena un sēklinieka gredzena kombinācija. Izgatavots no mīkstas, izturīgas un tāpēc ilgi kalpojošas govs ādas. Ar sprādzēm vai spiedpogām no melna tērauda.

 

Ir arī citi dzimumlocekļa gredzeni, kas ir īpaši piemēroti pieredzējušiem lietotājiem. Daži gredzeni var būt aprīkoti ar butt plugdildo vai dzimumlocekļa spraudni.

 

Kas vēl jums jāzina par dzimumlocekļa gredzeniem?

 

  • Lietojiet lubrikantu, uzvelciet dzimumlocekļa gredzenus: dzimumlocekļa gredzens vienmēr jāuzvelk ar nelielu lubrikanta daudzumu. Vislabākais ir tāds lubrikantsAquameo, jo tas ir saderīgs ar gandrīz visiem materiāliem. Lubrikants arī atvieglo dzimumlocekļa gredzena noņemšanu.
  • Nosakiet laika ierobežojumu: Cik ilgi var nēsāt dzimumlocekļa gredzenu? Parasti dzimumlocekļa gredzenu nevajadzētu nēsāt ilgāk par 20 minūtēm. Ja pirms tam sajūtat nejutīgumu vai sāpes, dzimumlocekļa gredzens nekavējoties jānoņem.
  • Dzimumlocekļa gredzena noņemšana: Penisa gredzenu var noņemt, tiklīdz dzimumloceklis atkal ir ļengans. Jābūt uzmanīgiem, lai neizrautu kaunuma apmatojumu. Parasti pirms dzimumlocekļa gredzena uzlikšanas ieteicams noskūt dzimumlocekļa apmatojumu.
  • Svarīgi: Nekad nedrīkst aizmigt ar dzimumlocekļa gredzenu.

 

Kā valkāt dzimumlocekļa gredzenu?

 

Dzimumlocekļa gredzenus var nēsāt ap dzimumlocekļa kātu vai dzimumlocekļa kātu un sēkliniekus vienlaikus, pie tā sauktā dzimumlocekļa pamata. Parasti dzimumlocekļa gredzenus nēsā pie dzimumlocekļa pamatnes. Tomēr tos var nēsāt arī zem dzimumlocekļa gala vai dzimumlocekļa vidusdaļā. Tas parasti attiecas uz dzimumlocekļa gredzeniem ar vibrāciju, piemēram, mūsu MOTOVIBE dzimumlocekļa gredzenu.

 

Penisa gredzeni, kurus var novietot ap dzimumlocekļa pamatni, jāvalkā, kad dzimumloceklis nav erekcijā. Lai to izdarītu, varat vispirms uzvilkt to virs sēkliniekiem un pēc tam ap dzimumlocekli.

 

Penisa gredzens un prezervatīvs? Lūk, kā darbojas prezervatīva valkāšana kopā ar dzimumlocekļa gredzenu

 

Prezervatīva lietošana kopā ar dzimumlocekļa gredzenu patiesībā nav problemātiska un var būt pat izdevīga. Ja dzimumlocekļa gredzenu lietojat pirmo reizi, iespējams, jums rodas jautājums, vai vispirms uzvilkt prezervatīvu vai dzimumlocekļa gredzenu Vai gredzens ir zem vai virs prezervatīva? Ja prezervatīvu uzliekat pirmais, jums ir papildu priekšrocība, ka dzimumlocekļa gredzens arī notur prezervatīvu savā vietā. Tāpēc šī iespēja nodrošina papildu drošību. Tāpēc vispirms uzvelciet prezervatīvu un pēc tam dzimumlocekļa gredzenu virs prezervatīva.

 

Dzimumlocekļa gredzena noņemšana - šādi tas notiek bez sāpēm

 

Dzimumlocekļa gredzena noņemšana nerada nekādas problēmas, ja vien esat iegādājies pareizo dzimumlocekļa gredzenu, t. i., tādu, kas lieluma ziņā ir ideāli piemērots. Lūk, kā jūs noteiksiet pareizo dzimumlocekļa gredzena izmēru.

 

Dzimumlocekļa gredzena noņemšana ir problēma tikai tad, ja esat izvēlējies pārāk mazu modeli. Ja vēlaties būt drošībā, izvēlieties elastīgas gumijas modeli vai magnētisko gredzenu.

 

Kā izmērīt dzimumlocekļa gredzenu?

 

Uzziniet, kāds ir pareizais dzimumlocekļa gredzena izmērs: Kāds izmērs man ir ideāli piemērots un cik ilgi es varu valkāt gredzenu? Cik ilgi var nēsāt gredzenu?

 

Eņģeļa gredzenu, kāta gredzenu vai gredzenu uz sēžas drīkst nēsāt tikai tik ilgi, cik ilgi jums tas ir ērti. ŠEIT jūs atradīsiet lejupielādējamas instrukcijas, kurās izskaidrots, kā uzvilkt gredzenu, un sniegti detalizēti padomi par pareizā izmēra izvēli. Šīs instrukcijas ir pievienotas katram MEO gredzenam vai arī tās var pieprasīt pie mums pa tālruni. Kopumā dzimumlocekļa gredzenam vai dzimumlocekļa gredzenam ir jāizdara spiediens, kas tiek uztverts kā komfortabls, taču tam nevajadzētu būt arī pārāk cieši pieguļošam. Pamatojoties uz mūsu kā dzimumlocekļa gredzenu piegādātāja pa pastu pieredzi, 45 mm diametrs ir piemērots normāla izmēra dzimumlocekļiem (ja gredzens tiek nēsāts ap dzimumlocekli un sēkliniekiem). Vēlreiz atgādinām, ka mazliet Aquameo lubrikanta želejas atvieglo gredzena uzlikšanu!

 

Kā uzvilkt gredzenu?

 

Kā uzvilkt gredzenu, jūs droši vien jau esat sev jautājuši. Nekas nevar būt vienkāršāk! Mūsu ilustrēto gredzena uzlikšanas rokasgrāmatu varat lejupielādēt no šīs saites: Erekcijas gredzena lietošanas pamācību

 

Jūs esat sevi informējis un vēlaties pasūtīt sev piemērotu gredzenu?

 

Jūs atradīsiet plašu izvēli MEO Penis Ring tiešsaistes veikalā kategorijā Penis gredzeni.