No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BUBBLE Butt Plugs

Informatīvais biļetens

BUBBLE Butt Plugs 

Ekstrēmas formas, perfekti saskaņoti izmēri iesācējiem, pieredzējušajiem un profesionāļiem, kā arī stimulējoši uzgaļi uz virsmas. Un brīnišķīgs materiāls, kas vienlaikus ir pietiekami stabils un elastīgs, lai jūs varētu sajust savu Bubble Sextoy tieši īstajās vietās, dziļi sevī!

Rādīt 1 - 8 no 8 vienībām
Rādīt 1 - 8 no 8 vienībām

Kas ir tik īpašs burbuļu seksa rotaļlietās?

 

Anālā ekstāze garantēta: Tas ir atkarīgs no jums: Izspiest savu dupsi - izskrieties ar savu dupsi - nosmacējiet savu dupsi! Ekstrēmas formas, perfekti saskaņoti izmēri iesācējiem, pieredzējušajiem un profesionāļiem, kā arī stimulējoši nūbiņi. Turklāt pārliecinošs materiāls, kas ir pietiekami stabils un vienlaikus elastīgs, lai jūs varētu sajust savu Bubble Sextoy tieši īstajās vietās, dziļi sevī! Mūsu Bubble Sextoy pilnībā piepildīs jūs anāli un garantēs intensīvu apmierinājumu. Jūs pārliecinās ne tikai šīs seksa rotaļlietas forma, bet jo īpaši tās virsma ar daudzajiem stimulējošajiem bumbiņu uzgaļiem! No iesācēju "Buttboy" izmēra līdz "Butt Hungry" izmēram - vietnē MEO atradīsiet plašu sērijas Bubble Toys sērijas dibena spraudņu un dildo klāstu. Starp citu, visa MEO® burbuļveida seksa rotaļlietu līnija ir ražota ES saskaņā ar stingrām vadlīnijām un sastāv no sertificētiem ķermenim piemērotiem materiāliem. Mūsu solījums: Jūs būsiet 100% sajūsmā.

 

Kā lietot burbuļu seksa rotaļlietas?

 

Jūs vienkārši intuitīvi lietojat savu burbuļu seksa rotaļlietu! Ievietojiet to anāli un izbaudiet to, kamēr izteiktie bumbiņas uzgaļi masē visus jūsu baudas nervus pēc pirmajiem dažiem centimetriem. Bubble Sextoy diezgan labi turas uz gludām virsmām, piemēram, flīzēm, un ļauj jums braukt bez rokām. Lai nodrošinātu labu slīdēšanu, mēs iesakām izmantot lubrikantu uz silikona bāzes, piemēram, FuckSlut vai mūsu hibrīda želeju ManCunt. Nedaudz Extremeo aerosola atslābinās jūsu anālo atveri un atvieglos burbuļveida seksa rotaļlietas ievietošanu.

 

Kādu lubrikantu izmantot burbuļu seksa rotaļlietām?

 

Ja plānojat izmantot butt plug vai dildo no sērijas Bubble Sextoys, mēs iesakām izmantot mūsu anālā seksa lubrikantu FuckSlut. Tas ir ļoti īpašs lubrikants uz silikona bāzes, un tā sajūta ir tāda pati kā nevienā citā lubrikantā. FuckSlut padara Bubble Sextoys izmantošanu par nesāpīgu, bet elpu aizraujošu baudu. Vislabāk uzklājiet pietiekami daudz lubrikanta uz Bubble Sextoy un ievietojiet to savā anālajā atverē ar mūsu "Lubrikanta šāvēja " palīdzību (noklikšķiniet šeit ). Mēs arī iesakām izmantot mūsu "Extremeo Spray". Šis aerosols ir lieliska izvēle gan anālā seksa iesācējiem, gan pieredzējušiem lielo dildo cienītājiem. Extremeo īpašais efekts veicina vieglu iekļūšanu un tādējādi rada relaksētu un kaislīgu baudu. Aerosols darbojas bez sajūtu zuduma, samazina sfinktera sāpīgo jutīgumu un palīdz jums netraucēti izklaidēties ar mūsu burbuļveida seksa rotaļlietām.

 

Svarīgi padomi, kā lietot un tīrīt Bubble Sextoys!

 

Šī nūbojošā anālā seksa rotaļlieta no Bubble Toys sērijas ir izgatavota no augstas kvalitātes PVC, kas nesatur ftalātus. Materiāls ir lieliski elastīgs un slidens. Turklāt mūsu izmantotais materiāls ir ļoti stabils, tāpēc jūsu Bubble Sextoys izstrādājums kalpos ilgu laiku. Pirms izmantojat mūsu Bubble Sextoys sērijas dildo vai butt plug, seksa rotaļlietu rūpīgi notīriet. Parasti pietiek ar siltu ūdeni un maigām ziepēm. Rūpīgai tīrīšanai varat izmantot mūsu aerosolu VERYCLEAN. Mūsu burbuļveida seksa rotaļlietām ir neporaina virsma, tāpēc baktērijas un netīrumu daļiņas nevar pārāk stipri pieķerties. Protams, tīrīšana pēc lietošanas ir īpaši svarīga. Pirms burbuļu seksa rotaļlietas lietošanas varat arī paši lietot anālo dušu, lai attīrītu zarnas. Mūsu veikala kategorijā "Anālie duši" jūs atradīsiet plašu izvēli.

 

Labi zināt:

 

  • Anālā seksa rotaļlieta ar burbuļu uzgaļiem
  • Burbuļu seksa rotaļlietas ir izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, kas nesatur ftalātus.
  • Burbuļu seksa rotaļlietas atbilst stingrajām ES prasībām EN71-3 un EN71-11!
  • Kopšanas norādījumi: Mazgājiet pirms un pēc katras lietošanas reizes un higiēniski notīriet ar VERYCLEAN Izsmidziniet, lai tīrīšana būtu higiēniska.
  • Svarīgi: lūdzu, uzglabājiet Bubble Sextoys atsevišķi, nevis kopā ar citām silikona seksa rotaļlietām.
  • Atkarībā no izmēra Bubble Sextoys ir piemērotas gananālā seksa profesionāļiem, gan iesācējiem
  • Pateicoties materiālam, šī Bubble Toy sērijas seksa rotaļlieta pielāgojas jūsu iekšējai anatomijai, piepilda jūs un masē vietas dziļi iekšā, par kuru esamību jūs pat nenojautāt, pateicoties tās biezajiem bumbiņu galiņiem.
  • Lubrikanti: Burbuļu seksa rotaļlietu ievietošanai mēs iesakām izmantot mūsu silikona bāzes lubrikantu FuckSlut vai mūsu hibrīda želeju ManCunt. Mūsu Extremeo aerosols un mūsu lubrikanta želeja AnalPush vajadzības gadījumā atvieglo nesāpīgu ievietošanu.
  • Liels piedāvājums Bubble Toys: Mūsu butt plug un dildo veikalā jūs atradīsiet visus burbuļu Sextoy sērijas modeļus dažādos dizainos, formās, krāsās un garumos, piemēram, burbuļu Sextoy PokPok melnā krāsā Extra Large, Bubble Toys PokPok melnā krāsā Medium, Bubble Toys PokPok melnā krāsā Small, Bubble Toys BooBoo melnā krāsā lielā izmērā, Bubble Toys Pimpy melnā krāsā lielā izmērā, Bubble Toys Pimpy melnā krāsā vidējā izmērā, Bubble Toys Mousse melnā krāsā īpaši lielā izmērā, Bubble Toys Mousse melnā krāsā vidējā izmērā, Bubble Toys Mousse melnā krāsā mazā izmērā, kā arī daudzi citi dildi un dibena spraudņi.