No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Ekstrēmas locekļu un bumbiņu rotaļlietas

Informatīvais biļetens

Ekstrēmas locekļu un bumbiņu rotaļlietas 

Īpašām sajūtām un neaizmirstamiem orgasmiem! Jums patīk ciets un spēcīgs vai pat ļoti spēcīgs? Tad mūsu no metāla izgatavotās rotaļlietas ir īstā izvēle tieši jums!

Rādīt 1 - 7 no 7 vienībām
Rādīt 1 - 7 no 7 vienībām

Metāla dzimumlocekļa un sēklinieku rotaļlietas (dzimumlocekļa un sēklinieku rotaļlietas) ir vīriešu seksa rotaļlietu veids, kas sastāv no metāla gredzeniem, sprostiem, atsvariem un citiem piederumiem, kurus var piestiprināt dzimumloceklim un sēkliniekiem.


Daži izplatītākie dzimumlocekļa un sēklinieku seksa rotaļlietu veidi ir šādi:

  • Tie ir metāla gredzeni, ko valkā ap dzimumlocekļa pamatni, lai uzturētu erekciju un palielinātu jutīgumu.
  • Balles stiepēji: tie ir metāla gredzeni, ko nēsā ap sēkliniekam, lai izstieptu sēkliniekus un atdalītu sēkliniekus no ķermeņa.
  • Dzimumlocekļa būrīši: Tie ir metāla būri, kas aptver dzimumlocekli un ir paredzēti erekcijas novēršanai. Tos bieži izmanto BDSM scenārijos.
  • Genitāli atsvari: tie ir atsvari, kas tiek piestiprināti pie dzimumlocekļa vai sēkliniekiem, lai radītu stiepšanas sajūtu.


Vīrieši izmanto metāla dzimumlocekļa un sēklinieku rotaļlietas dažādu iemeslu dēļ, piemēram, lai palielinātu seksuālo baudu, atklātu jaunas sajūtas un piedalītos BDSM seansos vai spēlītēs. Daži vīrieši šīs rotaļlietas izmanto arī, lai izstieptu dzimumlocekli vai sēkliniekus, kas var izraisīt īslaicīgu palielināšanos vai intensīvāku orgasmu.

Ir svarīgi zināt, ka seksa rotaļlietas jālieto piesardzīgi un uzmanīgi. Lietotājiem vienmēr jāievēro ražotāja norādījumi un jāizmanto atbilstoši higiēnas pasākumi.