No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Klasiskās šķīstības jostas

Informatīvais biļetens

Klasiskās šķīstības jostas 

Pateicoties MEO šķīstības jostām un šķīstības ierīcēm vīriešiem, vairs nekādas krāpšanas, nekādas nešķīstas domas.

Rādīt 1 - 12 no 12 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 12 vienībām

Kas ir dzimumlocekļa būris vīriešiem un kā lietot dzimumlocekļa būri?

Dzimumlocekļa būris vīriešiem ir ierīce, kas aizver vīrieša dzimumlocekli tā, lai viņš nevarētu kontrolēt savus dzimumorgānus, sava veida dzimumlocekļa cietums. Tas neļauj dzimumloceklim kļūt erekcionētam un tādējādi parasti novērš orgasma rašanos. Vīriešu dzimumlocekļa būrīša vēsture aizsākās BDSM paveidos, kur dzimumlocekļa būrīšus bieži izmantoja dominatores, audzējot vīriešu dzimuma baudas vergus. Personu, kuras rokās ir būrīša atslēga, sauc par atslēgas turētāju, līdzīgi kā sieviešu šķīstības jostu gadījumā.

. Dzimumlocekļa būrīša konstrukcija ir diezgan vienkārša. Vīrieša dzimumlocekli ievieto cauruļveida konstrukcijā. Šo ierīci ar slēdzeni piestiprina pie gredzena, kas aptver dzimumlocekli un sēkliniekus. Neatverot slēdzeni, dzimumlocekļa īpašnieks nevar noņemt dzimumlocekli. Dažiem dzimumlocekļa būrīšu modeļiem, kurus lietotājs bieži nēsā ilgstoši, ir mehānisms, kas ļauj tos atvērt ārkārtas gadījumā. Šis mehānisms ir konstruēts tā, ka pēc avārijas atvēršanas būrīti nevar aizvērt. Šādā veidā atslēgu turētājs nākamajā tikšanās reizē var redzēt, ka vergs ir noņēmis dzimumlocekļa būrīti, kas parasti noved pie turpmākiem stingriem audzināšanas pasākumiem.

dzimumlocekļa būrīši jeb šķīstības jostas vīriešiem ir pieejami daudzos modeļos. Atkarībā no vēlamā dzimumlocekļa izmēra ir pieejami mazi un arī lieli dzimumlocekļu būrīši, lai katrs vīrietis varētu atrast sev piemērotu dzimumlocekļa būrīti. Cauruļveida ierīce var būt slēgta, atvērta vai pusatvērta.

Parasti šādi dzimumlocekļa būri vīriešiem ir paredzēti ilgstošai lietošanai un bieži vien ir aprīkoti ar vienreizlietojamiem MEO aizdariņiem (plastmasas plombām). Turpmākajā apraksta gaitā mēs pievērsīsimies dažādiem dzimumlocekļa būriem un norādīsim uz katra veida īpašajām iezīmēm. Kopumā jāraugās, lai lietošanas laikā netiktu ievainoti jutīgie erekcijas audi un lai lietotājs arī neuztver būrīti uz dzimumlocekļa kā soda bagātinātāju. Mūsu lielā dzimumlocekļa būrīša testā mēs konstatējām, ka ar nelielu pieredzi dzimumlocekļa būrīša lietošana ātri kļūst par ikdienu.

Kādi dzimumlocekļa būrīšu modeļi ir pieejami? Kādas ir dažādu dzimumlocekļa būrīšu modeļu priekšrocības un trūkumi:


Vīriešu dzimumlocekļa būrīši no mīksta materiāla:

Populārākais mīkstais materiāls vīriešu dzimumlocekļa būrīšiem ir silikons. Šos dzimumlocekļa sprostus ir ļoti viegli valkāt, un tie ir diezgan lēti. Tā kā tie var labi pieguļ dzimumloceklim, tos bieži izmanto, lai lietotājs tos varētu valkāt zem parastā apģērba. Šādi vīriešu dzimumlocekļa būrīši nav apjomīgi un pasargā valkātāju no nepatīkamiem skatieniem. Tā kā materiāls ir viegli kopjams, tos var tīrīt valkāšanas laikā vai lietot dušā.

. Trūkums ir materiāla elastība, kas neļauj tos perfekti fiksēt. Var gadīties, ka valkātājs var sasniegt orgasmu, neraugoties uz krātiņu, jo materiāls nevar simtprocentīgi novērst erekciju. Tomēr šādu dzimumlocekļa būrīti var ieteikt, īpaši BDSM iesācējiem tie ir ļoti piemēroti. MEO.de jūs varat atrast vairākus pievilcīgus modeļus, piemēram, mūsu dzimumlocekļa būrīti no silikona.

Vīriešu dzimumlocekļa būrīts no cieta materiāla:


Šeit ir divi modeļi. No vienas puses, varianti, kas izgatavoti no cietas plastmasas, un, no otras puses, dzimumlocekļa būri, kas izgatavoti no metāla, galvenokārt dzimumlocekļa būri no nerūsējošā tērauda. Abiem variantiem ir lielas priekšrocības gan lietotājam, gan key holder. Metāla dzimumlocekļu būri parasti ir dārgāki. Tomēr tie parasti kalpo ļoti ilgi un sniedz īpašniekam baudu ilgu laiku. Ir vērts pieminēt arī dzimumlocekļa būrīšus ar aizbāzni vai dzimumlocekļa būrīšus ar smailiem dzelkšņiem vai ērkšķiem, ar kuriem daudziem mūsu klientiem ir bijusi laba pieredze.

Vīriešu dzimumlocekļa būrīši no cietas plastmasas:


No plastmasas izgatavotie dzimumlocekļa būrīši ir neuzkrītoši un netiks pamanīti, veicot pārbaudi lidostā. Tomēr, tā kā to stabilitāte ir nedaudz zemāka, tie var salūzt un savainot valkātāju. Turklāt dilatatorus un katetrus ir grūtāk piestiprināt vai tos nav iespējams piestiprināt pie dzimumlocekļa būrīša. Neskatoties uz to, daudzi topi un pat profesionālas dominas zvēr uz šādu dzimumlocekli. No plastmasas izgatavotos dzimumlocekļa būrīšus ir viegli uzvilkt, un caurspīdīgā dizainā ir viegli redzēt, vai dzimumloceklis ir novietots pareizi.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka dzimumlocekļa būrīti sliktākajā gadījumā var noņemt ar instrumentu. Ja dzimumloceklis ir savērpies un iestrēdzis dzimumlocekļa būrī un pēc tam slēdzene ir iestrēgusi, jūs priecāsieties, ka nav jāizsauc atslēdznieks. Ar vienkāršām knaiblēm vai pat šķērēm var pārgriezt skrūves, un dzimumloceklis ir glābts. Cits jautājums, vai kungs vai kundze tic vergam, ka tas patiešām bija vienīgais veids, kā izkļūt no neērtās situācijas.

Metāla dzimumlocekļa būris vīriešiem:


Metāla dzimumlocekļa būris ir daudz ierobežojošāks nekā plastmasas dzimumlocekļa būris. Vēss, stingrs metāls vien liek vīrieša sirdij, kas mīl šķīstību, pukstēt straujāk. Ir pieejami daudzi dzimumlocekļa būri, kuru klāsts krietni pārsniedz plastmasas dzimumlocekļa būru klāstu. Tas ir tāpēc, ka metāls ir daudz cietāks un stingrāks par parasto plastmasu, piemēram, polikarbonātu vai PVC. Papildus cauruļveida konstrukcijām ir pieejami arī no metāla izgatavoti dzimumlocekļa būri. Neatkarīgi no tā, vai tie ir dzimumlocekļa būrīšu tīkli, dzimumlocekļa būrīšu režģi vai dzimumlocekļa gredzeni, metāla būrīši ir visradošāk izgatavotie dzimumlocekļa būrīši.

Viens no populārākajiem dzimumlocekļa būrīšiem, kas dažiem vīriešiem rada īstas bailes, ir tā dēvētie elles vārti. Tas tulkojumā nozīmē "elles vārti" un attiecas uz dažādu gredzenu konstrukciju, kas savienoti ar ādas jostu vai metāla stieni. Gredzens ar vislielāko diametru tiek piestiprināts kā fiksējošs gredzens aiz sēkliniekiem ap dzimumlocekļa vārpstu. Katra nākamā gredzena diametrs ir nedaudz mazāks par iepriekšējā gredzena diametru, lai pat tad, kad dzimumloceklis nav erekcijas stāvoklī, pēdējais gredzens stingri aptver dzimumlocekli. Kad šī dzimumlocekļa būrīša valkātājs tagad ir seksuāli stimulēts, "elles vārtu" gredzeni sāk ļoti sāpēt, kas ievērojami apslāpē seksuālo iekāri. Pieredzējuši key holder zina, kā ar šiem "elles vārtiem" ilgstoši noturēt savus vergus tieši starp dedzinošu baudu un sāpēm, tāpēc arī nosaukums ir tik īpatnējs.

Penisa būris vīriešiem ar katetru vai dilatatoru:


Dažos vīriešu dzimumlocekļa būros var ievadīt urīnizvadkanālā dzimumlocekļa aizbāzni vai katetru. Katetrs ļauj urinēt un izplūst spermai. Savukārt dilatators ievērojami palielina spēles spriedzi. Dažiem vīriešu dzimumlocekļiem ir pat dzimumlocekļa aizbāžnis, kas tiek ievietots, kad dzimumloceklis tiek uzlikts. Šāda papildu stimulācija var vīrieti gandrīz novest līdz neprātam, jo katra kustība un mazākā erekcija tiek izjusta divreiz intensīvāk.

Daži no mūsu dzimumlocekļa būrīšiem ir veidoti tā, ka pēc tam var ievietot dilatatoru, lai stimulētu vīrieša baudu pret viņa gribu. Palielinoties pietūkumam, palielinās arī dzimumlocekļa sāpes, kuras bieži vien pastiprina iekšējie smaili. Ja sāpes kļūst pārāk stipras, baudas sajūta dažkārt izzūd pavisam. Ne tā ir ar dilatatoru, ar kuru vīrietis kļūst uzbudināms pat pret savu gribu, vismaz līdz noteiktam brīdim.

Penisa būrīts ar vibratoru vai dzimumlocekļa būrīts ar stimulācijas strāvu:

Protams, MEO piedāvā arī dzimumlocekļa būrīšus ar vibratoru vai stimulācijas strāvas ierīču pieslēgšanas iespējas. Abu versiju mērķis ir palielināt vīrieša baudu un padarīt viņa dzimumlocekli erektizētu, lai gan dzimumlocekļa būris ir paredzēts tieši tam, lai to novērstu. Īpaši izmantojot TENS ierīci - bieži vien kombinācijā ar dilatatoru kā elektrodu - dzimumlocekli var stimulēt līdz sāpju robežai. Ļoti pakļāvīgiem vīriešiem patīk, ka viņu baudu iesloga neiespējamais orgasms, savukārt sadistiski noskaņotiem virsaitniekiem patīk kontrolējamas verga ciešanas.

Jaunā CELLMATE šķīstības josta - ar lietotni kontrolējams dzimumlocekļa būris:

Ar CELLMATE dzimumlocekļa būri jums ir jāatsakās no jebkādas kontroles pār savu dzimumlocekli, jo CELLMATE dzimumlocekļa būris ir ar lietotni kontrolējams elektronisks dzimumlocekļa būris pakļāvīgiem vīriešiem! Jūsu partnere kontrolē CELLMATE dzimumlocekli vienkārši un bez sarežģītām tehnoloģijām, izmantojot īpašu lietotni. Jūs gaida bezgalīgi aizraujoši mirkļi kopā ar dominējošo partneri, kuros jūs pilnībā zaudējat kontroli pār savu dzimumlocekli. Piemēram, iepirkšanās laikā izmantojiet mūsu CELLMATE šķīstības jostu attālināti, izmantojot lietotni, un ļaujiet partnerim pārsteigt jūs ģērbtuvē. Tas ir īpaši aizraujoši, kad jūsu partneris pilnībā kontrolē jūsu dzimumlocekli. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, ceļojat, iepērkaties, sportojat, nodarbojaties ar bondage vai esat tālu no mājām, CELLMATE dzimumlocekļa būris no MEO ®, pateicoties atjautīgajai aplikācijas kontrolei, nodrošinās jums pilnīgu šķīstību un jūsu dzimumlocekļa pilnīgu kontroli.

Ar CELLMATE dzimumlocekļa būri vīriešiem nav svarīgi, kur jūs atrodaties vai ko darāt. Ar CELLMATE dzimumlocekļa būrīti ar lietotnes kontroli atslēgas turētājs (tas, kuram ir atslēgas vara) var izlemt, vai pakļāvīgais vīrietis var tikt atbrīvots no šķīstības. Kombinācijā ar lietotni Android un iOS operētājsistēmām jūs varat viegli izveidot kontu un sasaistīt CELLMATE dzimumlocekļa būrīti ar savu lietotāja ID.

Anālais nevainīgums:

Mūsu slēdzamais anālais spraudnis pēc ievietošanas it kā ar burvju palīdzību plaši izplešas - tagad to vienkārši aizslēdziet un izņemiet atslēgu. "Anal Master" nevar izņemt bez atslēgas. Tikai ar atslēgu anālo kontaktdakšu var samazināt līdz mazākajam izmēram un atkal izvilkt. Labākā izvēle, kad runa ir par slēdzamu anālo kontaktdakšu!

Elektroniskā laika slēdzene dzimumloceklim:

MEOBOND digitālā laika slēdzene atbrīvo jūs tikai tad, kad ir pagājis iestatītais laiks. Tas nodrošina pret izbēgšanu drošu pašaizsardzību vai laika kontrolētu šķīstību. Mūsu MEOBOND laika slēdzene slēpj sevī īstu augsto tehnoloģiju, un to var piestiprināt gandrīz visiem bondage ierobežošanas līdzekļiem vai pat dzimumlocekļa būriem. Beidzot jūs varat piepildīt savas pilnīgākās fantāzijas par pašsaistīšanu un šķīstību, jo MEOBOND laika slēdzeni var iestatīt līdz minūtei, maksimāli līdz 100 stundām. Par to ir sapņojis ikviens, un MEO to ir piepildījis! Viegli lietojams un droši lietojams, laika slēdzene nodrošina to, par ko vienmēr esat sapņojis. Mūsu slēdzene spēj izturēt 130 kilogramu vilkmi un ir ideāli piemērota laika sasaistīšanai ar roku dzelžiem, kāju dzelžiem, izstiepšanas stieņiem ar kāju dzelžiem, sasaistīšanas siksnām, šķīstības sprostiem, dzimumlocekļa sprostiem, knaģiem un pat mūsu slēdzamo anālo kontaktdakšu.

BDSM spēļu idejas ar pievienotu dzimumlocekļa sprostu:

Šeit ir dažas spēļu idejas, kas piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Stimulacijas pakāpe un līdz ar to arī bīstamība veselībai pieaug no stimulācijas uz stimulāciju. BDSM iesācējiem ieteicams pieiet šim tematam piesardzīgi.

Pornofilmas ar dzimumlocekļa būrīti:

Top uzliek vergam dzimumlocekļa būrīti, un abi kopā skatās pornogrāfiju. Tas ir ļoti uzbudinoši, un vergs lūgs, lai viņu atbrīvo no viņa iekāres spaidiem. To var izmantot, lai kopā pavadītu seksuālu vakaru vai kā izeju tālākai rotaļai.

Izbraucieni ar dzimumlocekļa būrīti:

Vīriešiem tiek uzvilkts dzimumlocekļa būrītis, kas izgatavots no cieta materiāla, un tā valkātājam ir jāuzvelk šauras bikses. Tad viņi kopā dodas iepirkties un dodas garā pastaigā pa pilsētu. Pat ja neviens garāmgājējs to nepamana, dzimumlocekļa valkātājam ir sajūta, ka visi redz dzimumlocekli, un viņš jūtas ļoti pazemots.

Kompulsīva uzbudinātība:

Saistošam vīrietim tiek uzspiesta stingra būrīša poza. Šim nolūkam aktīvā partnere viņam uzliek dzimumlocekļa būrīti, kas var būt aprīkots ar elektrodiem un ļauj izmantot dilatatoru. Ar prasmīgu stimulāciju bezpalīdzīgā, sasaistītā vīrieša dzimumloceklis tiek novests līdz erekcijai, kas izraisa sāpes būrī ieslēgtā stāvokļa dēļ. Sāpes izdzēš baudu, līdz Top atkal stimulē sasaistīto dzimumlocekli. Elektrības un urīnizvadkanāla stimulācija pārmaiņus stimulē baudu, un, kad sāpes ir aizmirstas, rotaļas var sākties no jauna.

Vakariņās ar draugiem:

Vakarpusē Top uzaicina draugus uz vakariņām. Kad kompānija ir beigusies, vergam tiek uzlikts dzimumlocekļa krātiņš (šeit ļoti ieteicams mūsu NoPacha dzimumlocekļa krātiņš), un Sub tiek paradīts. Pazemojošs un vienlaikus ļoti aizraujošs pakļāvīgiem vīriešiem.

Piespiedu orgasms vai piespiedu desaminācija:

Prostata (priekšdziedzeris) ir vīrieša dzimumcentrs, kas nosaka ejakulāciju. Ar CUMELOT ierīci - BDSM vajadzībām pielāgotu prostatas stimulatoru - prostatu stimulē, līdz sperma tiek izspiesta ārā bez jebkādas baudas vai uzbudinājuma. To sauc arī par prostatas orgasmu vai piespiedu abortu.

Čilli vai ingvers dzimumloceklim:

. Ar urīnizvadkanāla dilratoru atver slēgto dzimumlocekli un urīnizvadkanālā ievada gabaliņu nomizotas ingvera saknes vai čilli. Tas diezgan spēcīgi apdedzina, bet tas arī sagādā baudu tiem, kas šādi ārstējas. Tāpat kā "uzmācīgas raga spēles" gadījumā, Top var nodrošināt, ka vergs paliek savas iekāres slazdā, prasmīgi uzbudinot un noliedzot.

Uretras stimulācija:

Skaņošana sola daudzkārtējus orgasmus! Sounding jeb urīnizvadkanāla rotaļas nezinātājam izklausās sāpīgas, taču tās var būt arī neticami uzbudinošas. Tomēr jāuzmanās, lai nodrošinātu, ka tā ir patīkama pieredze.

Līdzekļi dzimumlocekļa būrīša kopšanai:

Dzimumloceklim:


PLOWBOY True Feel fetiša lubrikants ir lieliski piemērots anālajai izstiepšanai, izplešanai un, pateicoties kopjošām sastāvdaļām, arī dzimumlocekļa būrīša valkātājiem. PLOWBOY True Feel ir kopjošs lubrikants prasīgiem vīriešiem. Pārbaudītas sastāvdaļas, piemēram, alveja un E vitamīns, nodrošina maigu un dabisku kopšanu un samtainu sajūtu seksa laikā.

Penisa būrīša tīrīšana:


INSTACLEAN ir BDSM kopienas pirmā izvēle! Patogēnie vīrusi un baktērijas slēpjas visur. Ar INSTACLEAN dezinfekcijas aerosolu, dezinfekcijas līdzekli rokām, jūs varat pasargāt sevi un citus no slimībām. Mūsu dezinfekcijas aerosols INSTACLEAN ir ar intensīvu antibakteriālu iedarbību pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Savietojamība ar daudziem materiāliem padara dezinfekcijas aerosolu INSTACLEAN par universālu dezinfekcijas līdzekli dzimumlocekļa krātiņam.

Kur var iegādāties dzimumlocekļa krātiņu vīriešiem? Interneta vietnē www.meo.de


jūs atradīsiet iespaidīgi plašu dzimumlocekļa būrīšu izvēli. Ja meklējat dzimumlocekļa būrīti savam dzimumloceklim, ieskatieties! Mēs neiesakām pašiem būvēt savu dzimumlocekļa būrīti. Jūs varat pasūtīt dzimumlocekļa būrīti tiešsaistē daudz vienkāršāk, ātrāk un lētāk. Mēs piegādājam gandrīz visus modeļus iespējami īsākā laikā, protams, ļoti diskrēti un neitrāli iepakotus.