No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Violet Wand

Informatīvais biļetens

Violet Wand 

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, sūta tūkstošiem sīku zibšņu no spīdīga stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanu vai smagu dūrienu. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai,...

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, sūta tūkstošiem sīku zibšņu no spīdīga stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanu vai smagu dūrienu. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai, apvienojumā ar iespaidīgiem un, iespējams, pat biedējošiem vizuālajiem efektiem.

Vairāk
Rādīt 1 - 1 no 1 vienuma
Rādīt 1 - 1 no 1 vienuma

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, t. s Violet Wandizstaro tūkstošiem sīku zibspuldzīšu no gaismas stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas.

 

Violet Wand Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanas sajūtu vai nepatīkamu dūrienu. Tas ļauj izbaudīt stimulāciju no maigas līdz sāpīgai, kas apvienota ar iespaidīgiem un, iespējams, pat biedējošiem vizuāliem efektiem.

Kas ir violetās sienas?

Violetāssieniņas ir elektroseksuālas rotaļlietas, ko bieži izmanto BDSM seansos. Tās ģenerē augstas frekvences, zemas intensitātes elektrisko strāvu, kas tiek pievadīta uz ādas, izmantojot pārnēsājamu ierīci. Strāvu ģenerē augstsprieguma transformators, un tā parasti tiek padota caur dažādiem stikla vai metāla elektrodiem, kurus mēs piedāvājam dažādās formās un izmēros mūsu BDSM tiešsaistes veikalā.

Violeto nūjiņu izcelsme:

Sākotnējivioletās nūjiņas tika izstrādātas 20. gadsimta sākumā medicīnas vajadzībām, piemēram, ādas slimību ārstēšanai un kā elektroterapijas veids. Tomēr drīz vien tās kļuva populāras BDSM kopienā kā līdzeklis ķermeņa elektrostimulācijai erotiskos nolūkos.

Violetās nūjiņas elektrodi:

MEO ir pieejami vairāku veidu elektrodi, kurus var izmantot kopā ar violetajām nūjiņām, tostarp:

  • Sēnes elektrods: liels, apaļš elektrods, ko izmanto vispārējai ķermeņa stimulācijai.
  • Hroma elektrods: elektrods ar vairākiem smailiem zobiņiem, ko izmanto stimulācijai.
  • Y-veida elektrods: elektrods ar diviem zobiņiem, ko izmanto krūtsgala stimulācijai.
  • Wartenberg pinwheel electrode: Elektrods ar vairākām smailām adatām, ko izmanto mīkstai un cietai stimulācijai.
  • Zondes elektrods: elektrods ar smailu galu, ko izmanto iekšējai stimulācijai.


BDSM kontekstā violetās sienas bieži izmanto sajūtu rotaļām, sāpju rotaļām, kā arī dominances un pakļaušanas spēlēm. Violet Wand Zondes radītā elektriskā strāva var radīt dažādas sajūtas atkarībā no izmantotā elektroda intensitātes un veida - no vieglas tirpšanas vai dungošanas sajūtas līdz asām, kņudinošām sāpēm.

Vai violetās nūjiņas ir drošas lietošanai?

Violetāsnūjiņas tiek uzskatītas par drošu elektrostimulācijas veidu, ja tās lieto pareizi. Ir svarīgi ievērot drošības norādījumus un lietot ierīci tikai tajās ķermeņa daļās, kas ir piemērotas elektrostimulācijai, piemēram, ārējās augšstilbu daļas, rokas un mugura.

Svarīgi ir arī izmantot iezemētu kontaktligzdu un nelietot ierīci galvas tuvumā vai cilvēkiem ar elektrokardiostimulatoriem vai citiem medicīniskiem implantiem. KopumāViolet Wands ir populāra un daudzpusīga seksa rotaļlieta erotiskās elektrostimulācijas izpētei. Tās rada dažādas sajūtas un izjūtas, padarot tās par iecienītu līdzekli daudzu BDSM kopienas pārstāvju vidū.

Kādiem nolūkiem izmanto violetās nūjiņas?

Violetāsnūjiņas BDSM kopienā ir pazīstamas kā seksuālās elektrostimulācijas līdzeklis jau kopš 90. gadiem. Violet Wand Violetā zizlis rada vieglus elektriskos triecienus, turot to tuvu ķermenim, un sniedz elpu aizraujošas sajūtas, kad tas nonāk saskarē ar ķermeni. Tomēr šo efektu var sajust tikai tad, ja starp elektrodu un ķermeni ir neliels attālums. Violet Wand

Elektrodi pārvērš parasto elektrisko strāvu nekaitīgā zemas strāvas stipruma strāvā! Mūsu klienti izmantovioletās nūjiņas BDSM kontekstā dažādu iemeslu dēļ. Dažiem patīk unikālās sajūtas, ko rada elektrostimulācija, kas var būt no viegla tirpšanas līdz asai, dedzinošai sajūtai.

Šī sajūta var būt ļoti stimulējoša un izraisīt pastiprinātu uzbudinājumu vai pat orgasmu. Citi mūsu klienti izbauda Violet Wand izmantošanas psiholoģiskos aspektus BDSM sesijas laikā. Elektriskās strāvas izmantošana sāpju vai baudas radīšanai var būt ļoti uzbudinoša un radīt varas apmaiņas sajūtu starp dominējošo un pakļāvīgo partneri.

Dažiem elektriskās strāvas iedarbība var radīt arī neaizsargātības sajūtu, kas palielina pieredzes intensitāti. Violetāsnūjiņas var izmantot arī kombinācijā ar citām BDSM aktivitātēm, piemēram, sasaistīšanu vai maņu deprivāciju, lai uzlabotu kopējo pieredzi. Violet Wand

Piemēram, pakļāvīgo partneri var sasiet un aizsiet acis, kamēr dominējošais partneris izmanto Violet Wand, lai stimulētu dažādas ķermeņa zonas. Papildus fiziskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem, kas saistīti arViolet Wand izmantošanu BDSM sesijās, daži cilvēki uzskata, ka ierīces estētiskais izskats ir ārkārtīgi stimulējošs.

Kvēlojošie elektrodi un ierīces radītā bungojošā skaņa var papildināt sajūtu pieredzi. Ir svarīgi saprast, ka iemesli, kāpēc daudziem mūsu klientiem patīk izmantot Violet Wands BDSM sesijās, var būt ļoti atšķirīgi, un tas, kas patīk vienam cilvēkam, ne vienmēr var patikt citam.Tāpat kā jebkurā BDSM variācijā, ir svarīgi sazināties un vienoties ar visiem iesaistītajiem partneriem, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi visiem.Kur es varu iegādāties Violet Wand? MEO ir daudz seksuālās elektrostimulācijas (pazīstamas arī kā e-stimulācija) produktu, jo mēs esam viens no vadošajiem elektroseksuālo rotaļlietu piegādātājiem kopš 1997. gada. Protams,mūsu BDSM tiešsaistes veikalā papildus violetajām sieniņām jūs atradīsiet arī atbilstošus elektrodus un e-stimulēšanas piederumus. Dr. Sado pilnajā seksuālās elektrostimulācijas komplektā ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu darbu uzreiz un iepazītu brīnišķīgo elektroseksseksuālo pasauli! Ja jums nepieciešams padoms par elektroseksu vai BDSM seksa rotaļlietām, varat mums jebkurā laikā piezvanīt vai uzrakstīt.