No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Violet Wand

Informatīvais biļetens

Violet Wand 

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, sūta tūkstošiem sīku zibšņu no spīdīga stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanu vai smagu dūrienu. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai,...

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, sūta tūkstošiem sīku zibšņu no spīdīga stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis atgādina maigu tirpšanu vai smagu dūrienu. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai, apvienojumā ar iespaidīgiem un, iespējams, pat biedējošiem vizuālajiem efektiem.

Vairāk
Rādīt 1 - 1 no 1 vienuma
Rādīt 1 - 1 no 1 vienuma

Šī maģiskā seksuālās elektrostimulācijas nūjiņa, ko sauc par Violet Wand, no gaismas stikla uzgaļa uz saņēmēja ādas sūta tūkstošiem sīku zibspuldzīšu, kas izplūst no gaismojoša stikla uzgaļa. Atkarībā no tā, cik spēcīgs ir iestatīts Violet Wand un kāds uzgalis tiek izmantots, katrs atsevišķs mirkšķis ir kā maigs tirpšana vai negants dūriens. Tas nodrošina stimulāciju no maigas līdz sāpīgai, apvienojumā ar iespaidīgiem un, iespējams, pat biedējošiem vizuālajiem efektiem.

Kas ir violetās nūjiņas?

Violetās nūjiņas ir elektroseksuāla rotaļlieta, ko parasti izmanto BDSM seansos. Tās ģenerē augstas frekvences, zemas intensitātes elektrisko strāvu, ko ar pārnēsājamu ierīci uzliek uz ādas. Strāvu ģenerē augstsprieguma transformators, un tā parasti tiek padota caur dažādiem stikla vai metāla elektrodiem, kurus mēs piedāvājam dažādās formās un izmēros mūsu BDSM tiešsaistes veikalā.

Violeto nūjiņu izcelsme:

Sākotnējivioletās nūjiņas tika izstrādātas 20. gadsimta sākumā medicīnas vajadzībām, piemēram, ādas slimību ārstēšanai un kā elektroterapijas veids. Tomēr drīz vien tās kļuva populāras BDSM kopienā kā līdzeklis ķermeņa elektrostimulācijai erotiskos nolūkos.

Violetās nūjiņas elektrodi:

MEO ir pieejami vairāku veidu elektrodi, kurus var izmantot kopā ar violetajām nūjiņām, tostarp:

  • Sēnes elektrods: liels, apaļš elektrods, ko izmanto vispārējai ķermeņa stimulācijai.
  • Skujas elektrods: elektrods ar vairākiem smailiem dzelkšņiem, ko izmanto stimulācijai.
  • Y-veida elektrods: elektrods ar diviem zobiņiem, ko izmanto krūtsgala stimulācijai.
  • Wartenberg pinwheel electrode: Elektrods ar vairākām smailām adatām, ko izmanto maigai vai cietajai stimulācijai.
  • Zondes elektrods: elektrods ar smailu galu, ko izmanto iekšējai stimulācijai.


BDSM kontekstā violetās nūjiņas bieži izmanto sajūtu rotaļām, sāpju rotaļām un dominances un pakļaušanās spēlēm. Elektriskā strāva, ko rada Violet Wand, var radīt dažādas sajūtas atkarībā no izmantotā elektroda intensitātes un veida - no vieglas tirpšanas vai dungošanas sajūtas līdz asām, kutinošām sāpēm.

Vai violetās nūjiņas ir drošas lietošanai?

Violetās nūjiņas tiek uzskatītas par drošu elektrostimulācijas veidu, ja tās lieto pareizi. Ir svarīgi ievērot drošības norādījumus un lietot ierīci tikai tajās ķermeņa daļās, kas ir piemērotas elektrostimulācijai, piemēram, ārējās augšstilbu daļas, rokas un mugura. Svarīgi ir arī izmantot iezemētu kontaktligzdu un nelietot ierīci galvas tuvumā vai cilvēkiem ar elektrokardiostimulatoru vai citiem medicīniskiem implantiem.

Kopumā Violet Wands ir populāra un daudzpusīga seksa rotaļlieta erotiskās elektrostimulācijas izpētei. Tās rada dažādas sajūtas un izjūtas, padarot tās par populāru līdzekli daudziem BDSM kopienas pārstāvjiem.

Kādiem nolūkiem izmanto violetās nūjiņas?

Violetās nūjiņas BDSM kopienā ir pazīstamas kā seksuāla elektrostimulācija jau kopš 90. gadiem. Violet Wand rada vieglas elektriskās strāvas svārstības, kad to tur tuvu ķermenim, un sniedz prātu aizraujošas sajūtas, kad tā saskaras ar ķermeni. Tomēr efekts ir jūtams tikai tad, ja starp elektrodu un ķermeni ir neliels attālums. Tādējādi Violet Wand pārvērš parasto elektrisko strāvu nekaitīgā zema ampēra strāvā!

Mūsu klienti izmanto violetās nūjiņas BDSM kontekstā dažādu motīvu dēļ. Dažiem patīk elektriskās stimulācijas radītās unikālās sajūtas, kas var būt no viegla tirpšanas sajūtas līdz asai, dedzinošai sajūtai. Šī sajūta var būt ļoti stimulējoša un izraisīt pastiprinātu uzbudinājumu vai pat orgasmu.

Citiem mūsu klientiem patīk Violet Wand lietošanas psiholoģiskie aspekti BDSM sesijas laikā. Elektriskās strāvas izmantošana sāpju vai baudas radīšanai var būt ļoti uzbudinoša un radīt varas maiņas sajūtu starp dominējošo un pakļāvīgo partneri. Dažiem elektriskās strāvas iedarbība var radīt arī neaizsargātības sajūtu, kas palielina pieredzes intensitāti.

Violetāsnūjiņas var izmantot arī kopā ar citām BDSM aktivitātēm, piemēram, obligāciju vai maņu deprivāciju, lai uzlabotu kopējo pieredzi. Piemēram, pakļāvīgo partneri var sasiet un aizsiet acis, kamēr dominējošais partneris izmanto Violet Wand, lai stimulētu dažādas ķermeņa daļas.

Papildus fiziskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem, kas saistīti ar violeto nūjiņu izmantošanu BDSM seansos, daži cilvēki uzskata, ka ierīces estētiskais izskats ir ārkārtīgi stimulējošs. Ierīces radītie kvēlojošie elektrodi un burbuļojošā skaņa var papildināt sajūtu pieredzi.

Ir svarīgi atzīmēt, ka iemesli, kāpēc daudziem mūsu klientiem patīk izmantot Violet Wands BDSM sesijās, var būt ļoti atšķirīgi, un tas, kas patīk vienam cilvēkam, var nepatikt citam. Tāpat kā jebkurā BDSM variācijā, ir svarīgi sazināties un vienoties ar visiem iesaistītajiem partneriem, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi visiem.

Kur es varu iegādāties Violet Wall?

MEO ir pieejami daudzi seksuālās elektrostimulācijas (pazīstamas arī kā e-stimulācija) produkti, jo mēs esam viens no vadošajiem elektroseks rotaļlietu piegādātājiem jau kopš 1997. gada. Protams, mūsu BDSM tiešsaistes veikalā jūs varat atrast Violet Wands, kā arī atbilstošus elektrodus un E-Stim piederumus. Dr. Sado pilnajā seksuālās elektrostimulācijas komplektā ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu darbu uzreiz un iepazītu brīnišķīgo elektroseksseksuālo pasauli! Ja jums nepieciešams padoms par elektroseksu vai BDSM seksa rotaļlietām, vienmēr varat mums piezvanīt vai uzrakstīt.