No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Puppy Butt Plugs

Informatīvais biļetens

Puppy Butt Plugs 

Katrs human pup vajag jauku locekli, ko vicināt. Šeit ir visplašākā puppy dibena spraudņu un anālo spraudņu ar astēm izvēle.

Rādīt 1 - 11 no 11 vienībām
Rādīt 1 - 11 no 11 vienībām

Kad runa ir par Pup Play, MEO ir vieta, kur doties ar savu neticamo kucēnu astes un puppy dibena spraudņu izvēli.

Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat ievietojamu "kucēna astes spraudni" vai "izstāžu asti", jūs noteikti atradīsiet to, kas jums nepieciešams.

Mums ir visvairāk pārdotās astes no Bad puppy un daudzu citu zīmolu lielu izmēru, krāsu un stilu klāstu. Savienojiet mūsu anālos spraudņus ar kādu no lieliskajām puppy maskām, lai iegūtu perfektu izskatu.

Kas ir puppy anālais spraudnis?

Puppy anālais spraudnis (pazīstams arī kā anālais korķis): human pup Anālais spraudnis, Human puppy butt plug vai anālais spraudnis ar astīti) ir dildo veids, kas paredzēts anālai lietošanai. Šim nolūkam puppy anālais korķis vienā galā ir noapaļots un konusveida, lai to būtu vieglāk ievietot. Turklāt otrs gals ir pietiekami biezs, lai puppy anālais spraudnis bez liela spēka paliktu savā vietā un netiktu nejauši ievietots līdz galam. Papildus šiem kopsaucējiem ir arī šādi elementi human pup Butt Plugs ir pieejami neskaitāmās formās, krāsās un materiālos! Puppy Anālos spraudņus bez vibrācijas izmanto vai nu tīrai stimulācijai, vai arī, lai sagatavotos anālajam dzimumaktu. Tie ir piemēroti gan sievietēm, gan homoseksuāliem un heteroseksuāliem vīriešiem, faktiski visiem ziņkārīgajiem cilvēkiem.

Ko man sniedz puppy anālie spraudņi ar suņu astēm?

Puppy Anālie korķi ir īpaši piemēroti, lai sagatavotos nesāpīgam anālajam dzimumaktu. Tos ievieto ar lubrikantu un pēc tam atstāj uz dažām minūtēm, lai atslābinātu un izstieptu taisnās zarnas muskuļus. Izvēloties lubrikantu, jāņem vērā vairāki aspekti. Lubrikanti uz eļļas bāzes ir ideāli piemēroti anālajam seksam, jo tie neizžāvē anālo atveri. Tomēr tie nav saderīgi ar prezervatīviem vai rotaļlietām, kas izgatavotas no silikona vai lateksa! Tā vietā var izmantot speciālus anālos lubrikantus. Citādi ir populāri arī anālie spraudņi, kas paredzēti tīrai stimulācijai vai kā šova efekts, vai tērpa pilnveidošanai puppy human pup Apģērbs. Tie seksa laikā var stimulēt arī vīrieša P punktu un tādējādi nodrošināt cietāku erekciju!

Puppy Iegādājieties anālos spraudņus tiešsaistē MEO.com

Neatkarīgi no tā, vai meklējat puppy anālo spraudni ar vai bez vibrācijas, jūs to atradīsiet šeit, MEO! Butt plugiem ar astēm, piemēram, Badpuppy, ir gan dekoratīvs, gan stimulējošs efekts. Alumīnija anālais spraudnis vai augstas kvalitātes stikla spraudnis var sniegt īpašas sajūtas, pateicoties to sākotnēji vēsajai virsmai. Protams, mums ir arī iespaidīgi puppy anālie korķi no silikona. Priecīgu pārlūkošanu!