No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Luksusa anālie aizbāžņi

Informatīvais biļetens

Luksusa anālie aizbāžņi 

MEO luksusa sēžas aizbāžņi ar kristāliem ir dārgakmeņi un mirdz kā īsti dārgakmeņi! Ar ievietoto mirdzošo akmeni šāds anālais korķis nodrošina dažādību seksa laikā.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 14 vienībām

Kas ir grezns butt plug ar kristāliem?

Grezns anālais korķis ar kristāliem vai butt plug ar kristāliem ir viena no pazīstamākajām klasiskajām seksa rotaļlietām, ko bieži izmanto, lai sagatavotos anālajam seksam. Ievietojot luksusa anālo aizbāzni ar kristālu, anālais atveris tiek iepriekš izstiepts un sfinktera muskuļi atslābst. Tas atvieglo dzimumlocekļa vai anālā dildo iekļūšanu vēlāk. Luksusveida sēžas aizbāžņus ar kristāliem var lietot visu dzimumu pārstāvji, un tie palīdzēs dažādot seksuālo dzīvi.

Kāpēc izmantot luksusa butt plug ar kristāliem?

Papildus anālajai priekšspēlei, zinātāji novērtē arī citas luksusa sēžas aizbāžņa ar kristāliem priekšrocības! Papildus sagatavošanai anālajai iekļūšanai jūs varat izmantot luksusa butt plug ar kristālu arī citiem mērķiem. Piemēram, daudzas sievietes uzskata, ka ir ļoti aizraujoši valkāt luksusa butt plug ar kristālu vagināla dzimumakta laikā. Nēsājot grezno sēžas aizbāzni ar kristāliem, nedaudz sašaurinās maksts. Tas intensīvāk stimulē G punktu un klitora iekšējo daļu. Tā rezultātā orgasms bieži tiek izjusts vēl intensīvāk. Arī greznā dibena sveces aizbāžņa ar kristāliem noņemšanai ir sava pievilcība! Anālajā atverē ir daudz nervu galu. Izvelkot butt plug ar kristālu, šīs nervu galotnes tiek stimulētas, kas var vēl vairāk pastiprināt uzbudinājumu. Vīriešiem greznie sēžas aizbāžņi ar kristāliem rada spiedienu arī uz prostatu.

Ir daudz cilvēku, kuriem arī ikdienā patīk valkāt greznu butt plug ar kristāliem. Pateicoties īpašajai formai, arī tas ir iespējams bez problēmām - atšķirībā no daudzām citām seksa rotaļlietām.

Kā izskatās luksusa butt plug ar kristālu?

Luksusa dibena aizbāžņiem ar kristālu parasti ir koniska forma. Noapaļotais, šaurākais gals nodrošina to, ka luksusa butt plug bumbiņu var viegli ievietot, savukārt biezākais, plakanākais gals nodrošina to, ka luksusa butt plug bumbiņa anālajā atverē pilnībā nepazūd. Pateicoties šādai formai, butt plug ar kristāliem labi un droši sēž, kamēr to lietojat. Kad Luxus butt plug ar kristālu ir ievietots, to nevar netīšām ievietot vai izvietot.

Kā lietot Luxus butt plug ar kristālu?

Pirmkārt, anālā seksa laikā vienmēr jālieto lubrikants! Atšķirībā no vagīnas, uzbudināta anālais atveris pats nespēj nodrošināt nepieciešamo mitrumu. Šeit ir spēkā noteikums: vairāk ir vairāk, lai izvairītos no traumām. Vislabāk ir vienmēr izmantot lubrikantu, piemēram, Aquameo. Ja Jūsu luksusa sēžas aizbāžņi ar kristāliem ir izgatavoti no silikona, Jums vajadzētu izmantot lubrikantu uz ūdens bāzes, lai nesabojātu materiālu.

Sagatavojiet sfinkteri!

Lai baudītu anālo aizbāzni, Jūsu sfinkterim jābūt atslābinātam. Tas nav tik vienkārši! Galu galā šis muskulis parasti nodrošina to, ka anālais kakls ir cieši noslēgts un nekas nenāk ārā bez uzaicinājuma. Tāpēc jums ir jātrenējas atslābināt anālo atveri. Protams, jūsu partneris var jums palīdzēt. Viņš vai viņa var masēt jūsu anālo atveri ar pirkstiem vai mēli. Tikai tad, kad esat gatavs, varat ievietot luksusa kristālu butt plug.

Ievietojiet luksusa kristālu butt plug:

Uzklājiet pietiekami daudz lubrikanta uz luksusa kristāla butt plug un anālās atveres. Pēc tam viegli piespiediet sēžas aizbāžņa noapaļoto galu pie anālās atveres - neizmantojiet pārāk lielu spiedienu! Neievietojiet Luxus butt plug ar kristālu līdz galam, bet vienmēr vispirms nedaudz iebāzt. Pēc tam atkal izvelciet kontaktdakšu. Atkārtojiet šo procesu, līdz Luxus butt plug viegli iekļūst un Jums ir ērti. Nesteidzieties! Ja vēl esat iesācējs, ir vieglāk ievietot Luxus butt plug ar kristāliem pašam. Šādā veidā jūs varat kontrolēt tempu. Ja esat pieredzējušāks, Jūsu partneris var pārņemt vadību.

Mūsu padoms:

Visvienkāršākais veids, kā ievietot Luxus butt plug ar kristāliem, ir gulēt uz muguras un izstiept kājas. Varat arī "apsēsties" uz Luxus butt plug.

Luxus Butt Plug ar kristālu izņemšana:

Tāpat kā ievietošanas gadījumā, tas pats attiecas uz Luxus Butt Plug ar kristālu izņemšanu: nežēlojiet lubrikantu! Bet neiesmērējiet to rokturī - citādi jūs nevarēsiet pienācīgi satvert dārgo luksusa butt plug rokturi. Kad viss ir jauki un slideni, varat uzmanīgi izvilkt luksusa butt plug. To izdarīt ir vieglāk, ja noņemat anālo atveri. Tas ir vieglāk, ja atpūšat anālo atveri.