No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Ticības josta

Informatīvais biļetens

Ticības josta 

MEO jūs atradīsiet plašu augstas kvalitātes šķīstības jostu vīriešiem izvēli. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties klasisku jostu, būrīšu sistēmu vai alternatīvu variantu - pie mums atradīsiet sev piemērotu produktu!

Apakškategorijas

  • Ticības josta ar tālvadības pulti un stimulācijas strāvu. 100 % izturīgs pret izbēgšanu. Nevainība iespējama gadiem ilgi.

  • Izlaušanās drošas šķīstības jostas vīriešiem. Vācu kvalitātes produkti. Piemērotas ilgstošai šķīstībai.

  • Pateicoties MEO šķīstības jostām un šķīstības ierīcēm vīriešiem, vairs nekādas krāpšanas, nekādas nešķīstas domas.

MEO jūs atradīsiet plašu augstas kvalitātes nevainības jostu izvēli vīriešiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties klasisko jostu, būrīšu sistēmu vai alternatīvu variantu, pie mums atradīsiet sev piemērotu produktu!

Mūsu šķīstības jostas ir ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī ļoti drošas un ērtas. Tās ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, un tās var pielāgot, lai pilnībā atbilstu jūsu vajadzībām.

Tātad, ja meklējat ideālo šķīstības jostu, kāpēc gan neapskatīt mūsu veikalu? Mēs esam pārliecināti, ka MEO jūs atradīsiet to, ko meklējat!

Vīriešu šķīstības josta, saukta arī par dzimumlocekļa būri vai vīriešu šķīstības jostu, tiek izmantota, lai neļautu tās valkātājam piedzīvot erekciju vai veikt seksuālus aktus. Tā sastāv no metāla vai plastmasas apvalka, kas ir piestiprināts ap dzimumlocekli un bieži vien ir nostiprināts ar slēdzeni, lai nepieļautu, ka valkātājs to pats noņem.

Ir vairāki iemesli, kāpēc vīrieši var valkāt šķīstības jostu, tostarp:

  • BDSM un fetišisms: BDSM scēnā šķīstības jostu bieži izmanto kā daļu no spēles, lai pārņemtu kontroli pār valkātāja seksuālo uzbudinājumu, lai dominētu pār viņu.
  • Attiecību dinamika: dažās attiecībās šķīstības josta tiek izmantota kā līdzeklis, lai radītu noteiktu dinamiku starp partneriem. Viens partneris var lūgt otru valkāt šķīstības jostu, lai palielinātu seksuālo spriedzi vai uzsvērtu uzticības apņemšanos.
  • Paškontrole: daži vīrieši valkā šķīstības jostu, lai pasargātu sevi no nevēlamām seksuālām darbībām vai lai labāk kontrolētu savu seksuālo uzbudinājumu.


Ir svarīgi atzīmēt, ka šķīstības josta ir ļoti strīdīgs jautājums, un daži cilvēki to var uzskatīt par seksuālās brīvības ierobežošanu. Tāpēc ir svarīgi, lai visas puses, kas iesaistītas tās izmantošanā, par to skaidri un vienprātīgi komunicētu, ņemot vērā savas robežas un vajadzības.