No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM gāzes maskas

Informatīvais biļetens

BDSM gāzes maskas 

MEO BDSM veikalā ir pieejamas dažādas militārās gāzmaskas, rūpnieciskās gāzmaskas un BDSM gāzmaskas, kā arī daudz aksesuāru, piemēram, gāzmasku filtri, gāzmasku šļūtenes un elpošanas maisiņi, ko var pievienot mūsu gāzmaskām.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 22 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 22 vienībām

BDSM gāzmaskas ir viens no BDSM aksesuāriem ("Bondage", "Discipline", "Sadisms" un "Masochism") un tiek izmantotas, lai manipulētu ar personu noteiktu BDSM aktivitāšu laikā. Tās bieži tiek izmantotas kā elpas kontroles vai sajūtu deprivācijas veids, un tās var izmantot dažādās BDSM aktivitātēs, piemēram, verdzībā, miesas sodos un sajūtu deprivācijā.

Gāzes maskas parasti nosedz visu seju un ir aprīkotas ar caurulīti vai šļūteni, kas kontrolē gaisa padevi personai, kura valkā masku. Dažām gāzmaskām ir vārsts, ko var regulēt, lai kontrolētu gaisa padevi, savukārt citām gāzmaskām ir caurule, ko var pievienot atsevišķai sistēmai, kas kontrolē gaisa padevi.

Gāzmaskas var izmantot dažādās BDSM aktivitātēs, piemēram:

Nostiprināšana: gāzmaskas var izmantot kā palīgierīci nostiprināšanā, jo tās var ierobežot personas spēju kustināt galvu un turēt to noteiktā stāvoklī.

Cietsirdīgs sods: Impact Play Ar gāzmasku tiek ierobežota personas elpošana, kas var pastiprināt fiziskās sajūtas, piemēram, pēršanas laikā.

Sensorā deprivācija: Ar gāzmasku tiek ierobežota personas spēja redzēt un dzirdēt, kas var pastiprināt bezspēcības un pakļaušanās sajūtu.

Gāzmaskas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, gumijas, PVC un silikona. Gāzmaskas var arī rotāt ar rotājumiem, piemēram, tapām, ķēdēm un sprādzēm, lai palielinātu to vizuālo pievilcību.

Ir svarīgi atzīmēt, ka BDSM aktivitātēm, tostarp gāzmasku izmantošanai, ir jānotiek uz savstarpējas vienošanās pamata un droši, un visiem dalībniekiem jāzina savas robežas. Gāzmaskas drīkst izmantot tikai tad, ja abas puses ir tam piekritušas, un tām jābūt atzītām BDSM kopienā. BDSM aktivitātēs komunikācija un piekrišana ir vissvarīgākā. Tāpēc ir svarīgi izveidot drošu vārdu vai signālu pirms iesaistīšanās aktivitātēs, kas ietver elpošanas ierobežošanu. Tāpat ir svarīgi apzināties drošības riskus un zināt, kā pareizi lietot gāzmasku, lai persona, kas to valkā, nevarētu ciest.


BDSM gāzmaskas ir fetišisma aprīkojuma veids, ko parasti izmanto BDSM sesijās. Tās ir paredzētas sejas aizsegšanai un nodrošina hermētisku aizsardzību. Tās parasti izmanto kopā ar elpošanas rotaļām, sajūtu deprivāciju vai citiem BDSM rotaļu veidiem.

Mūsu klienti BDSM seansos gāzmaskas izmanto dažādu iemeslu dēļ. Dažiem patīk kontroles un pakļaušanās sajūta, ko rada iespēja kontrolēt savu elpošanu, savukārt citiem patīk ierobežotas gaisa plūsmas sajūta. Turklāt gāzmaskas lietošana var radīt anonimitātes un atsvešinātības sajūtu, kas ļauj cilvēkiem atbrīvoties no aizspriedumiem un pilnībā iejusties ainā.

Ir vairāki BDSM gāzmasku veidi, tostarp:

  • Pilnas sejas gāzmaskas - tās nosedz visu seju un hermētiski noslēdz degunu un muti.
  • Pusšķautņainas gāzmaskas - tās nosedz tikai sejas apakšējo daļu, atstājot atklātas acis un pieri.
  • Gumijas gāzmaskas - tās ir izgatavotas no lateksa vai gumijas, cieši pieguļ un nodrošina hermētisku blīvējumu.
  • Militārās gāzmaskas - autentiskas gāzmaskas, ko izmanto militārpersonas un kas bieži tiek pārveidotas BDSM vajadzībām.
  • Rūpnieciskās gāzmaskas - līdzīgi kā militārās gāzmaskas, tās parasti izmanto rūpniecībā, lai pasargātu no ķīmiskām un citām bīstamām vielām.
  • Stīmpanka gāzmaskas - tām ir dekoratīvs un māksliniecisks dizains, un tajās bieži vien ir iestrādāti zobrati un citi stīmpanka estētikas elementi.
  • Kiberpanka gāzmaskas - līdzīgas stīmpanka gāzmaskām, bet ar futūristisku, kiberpanka iedvesmotu dizainu.
  • Gāzmaskas ar filtriem - tām ir funkcionējoši filtri, kas faktiski aizsargā pret bīstamām vielām.
  • Dažas gāzmaskas ar šļūtenēm - Dažām gāzmaskām ir šļūtenes, kas ļauj iepludināt gaisu no attālināta avota, tādējādi radot papildu sajūtu trūkumu.