No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Lubrikanta želeja

Informatīvais biļetens

Lubrikanta želeja 

Ar mūsu augstas kvalitātes anālo un lubrikantu gelu klāstu viss paliks glīts un gluds un brīnišķīgi slidens. Vēlaties būt pārliecināts, ka seksa laikā viss norit gludi? MEO piedāvā plašu lubrikantu un lubrikantu klāstu, lai katrs jūsu kulminācijas brīdis būtu neaizmirstams.

12
par lapu
Rādīt 1 - 12 no 24 vienībām
Rādīt 1 - 12 no 24 vienībām

Viss, kas jums jāzina par smērvielām:

Lubrikanti ir produkti, kas paredzēti seksuālās pieredzes uzlabošanai vai diskomforta mazināšanai intīmu darbību laikā. Ir daudzi iemesli, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot lubrikantu, un ir dažādi lubrikantu veidi dažādām vajadzībām.

Lubrikantu gēlu lietošanas priekšrocības:


Kādi ir dažādi lubrikantu veidi?


Kopumā lubrikanti uzlabo seksuālo baudu, palielina komfortu, samazina traumu risku un ir saderīgi ar prezervatīviem. Ir dažādi lubrikantu veidi, tostarp uz ūdens bāzes, uz silikona bāzes, uz eļļas bāzes, hibrīdi, aromatizēti un sildoši/dzesējoši. Ir svarīgi izvēlēties savām vajadzībām piemērotu lubrikantu, ņemot vērā alerģijas, ādas jutīgumu un produkta saderību.

Kādi lubrikanti ir ieteicami anālajam seksam?

Anālajam seksam ieteicams izmantot lubrikantu, kas ir īpaši paredzēts anālajam seksam, jo anālais kakls nav tik dabiski mitrs kā maksts. Labākie lubrikanti anālajam seksam ir tie, kas ir biezi, ilgnoturīgi un ar lielāku viskozitāti, kas samazina berzi un plaisas iekļūšanas laikā.

Lubrikanti uz ūdens bāzes ir populāra izvēle anālajam seksam, jo tie ir viegli nomazgājami un saderīgi ar lielāko daļu seksa rotaļlietu un prezervatīvu. Tomēr tie var ātri izžūt, un ir bieži jālieto atkārtoti.

Silikona bāzes lubrikanti ir vēl viena populāra izvēle anālajam seksam, jo tie ilgāk kalpo un neizžūst tik ātri kā ūdens bāzes lubrikanti. Tie ir arī droši lietojami kopā ar lielāko daļu prezervatīvu un seksa rotaļlietu. Tomēr dažkārt tos ir grūtāk nomazgāt nekā lubrikantus uz ūdens bāzes, un tos nevajadzētu lietot ar silikona seksa rotaļlietām.

Ir arī hibrīda lubrikanti, kas apvieno lubrikantus uz ūdens bāzes un silikona bāzes, lai piedāvātu abu veidu lubrikantu priekšrocības. Šos lubrikantus parasti ir droši lietot kopā ar prezervatīviem un vairumu seksa rotaļlietu.

No eļļu saturošiem lubrikantiem anālā seksalaikā vajadzētu izvairīties par katru cenu, jo tie var sabojāt lateksa prezervatīvus un palielināt seksuāli transmisīvo infekciju risku. Lubrikantus uz eļļas bāzes ir arī grūti tīrīt, un uz tiem var veidoties traipi uz audumiem.

Kopumā ir svarīgi izvēlēties lubrikantu, kas ir īpaši paredzēts anālajam seksam, un uzklāt to bagātīgi, lai nodrošinātu ērtu un patīkamu pieredzi.

Kādi lubrikanti ir ieteicami fisting ieteicams?

fisting ir seksuāla aktivitāte, kas ietver rokas vai dūriena ievietošanu makstī vai taisnajā zarnā, un tai nepieciešams lubrikants, kas īpaši paredzēts šāda veida seksam. Lubrikanti fisting parasti ir biezāki un ilgāk iedarbojas nekā citi lubrikanti, jo tiem jānodrošina pietiekama lubrikācija ilgākā laika periodā un dziļākas iekļūšanas gadījumā.

Daži no visbiežāk izmantotajiem lubrikantiem, kas paredzēti fisting ir šādi:

1. J-Lube: J-Lube ir pulveris, ko var sajaukt ar ūdeni, lai iegūtu biezu, slidenu lubrikantu. Tas ir ļoti populārs fisting Sabiedrībā, jo tas ir ilgstoši lietojams un nodrošina optimālu eļļošanu. Tomēr maisot un uzklājot to, tas var būt nedaudz netīrs.

2. Crisco: Crisco ir augu saīsinātājs, ko bieži izmanto kā lubrikantu fisting. Tas ir biezs un ilgnoturīgs, un nodrošina pietiekamu eļļošanu fisting. Tomēr Crisco nav drošs lietošanai ar lateksa prezervatīviem un var nosmērēties uz tekstilizstrādājumiem.

3. Lubrikanti uz silikona bāzes: Lubrikanti uz silikona bāzes ir piemēroti arī fisting , jo tie ir ilgnoturīgi un nodrošina lielu lubrikāciju. Tomēr tie nav droši lietošanai ar silikona seksa rotaļlietām, un tos var būt grūtāk tīrīt nekā citu veidu lubrikantus.

4. Lubrikanti uz ūdens bāzes: Lubrikantus uz ūdens bāzes var izmantot fisting , bet tie nav tik ilgi noturīgi kā citu veidu lubrikanti. Tomēr tie ir viegli tīrāmi un saderīgi ar lielāko daļu seksa rotaļlietu un prezervatīvu.

5. LE FIST: ar LE FIST var penetrēt bez sāpēm. LE FIST ir īpašas konsistences krēms, kas rada lielisku un ilgstošu slīdēšanas efektu. LE FIST pavedina ar zīdainu konsistenci, bez smaržas un īpaši ilgstošu slīdēšanas sajūtu.

6. LET'S FUCK: LET'S FUCK ir eļļojošs krēms ar nomierinošām/nomierinošām īpašībām, pateicoties īpašai sastāvdaļu kombinācijai. Ideāli piemērots visu veidu ekstrēmām anālās izstiepšanās spēlēm vai lai sagatavotos lielam dildo vai fisting.

Izvēloties fistingam paredzētu lubrikanta želeju, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā viskozitāte, lietošanas ilgums un saderība ar seksa rotaļlietām un prezervatīviem, ja nepieciešams. Svarīgi ir arī sazināties ar partneri un lietot pietiekami daudz lubrikanta, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi.

Kādi lubrikanti ir ieteicami seksa rotaļlietām?

Runājot par lubrikantiem seksa rotaļlietām, ir svarīgi izvēlēties lubrikantu, kas ir saderīgs ar seksa rotaļlietas materiālu. Nepareiza lubrikanta lietošana var sabojāt seksa rotaļlietu vai saīsināt tās kalpošanas laiku.

Šeit ir daži lubrikantu veidi, kas ir piemēroti biežāk sastopamajiem seksa rotaļlietu materiāliem:

  • Lubrikanti uz ūdens bāzes: Lubrikanti uz ūdens bāzes ir populāra izvēle seksa rotaļlietām, jo tie ir viegli tīrāmi, saderīgi ar lielāko daļu seksa rotaļlietu un droši lietojami ar lateksa prezervatīviem. Tie ir ideāli piemēroti lietošanai ar rotaļlietām, kas izgatavotas no tādiem materiāliem kā silikons, stikls un cieta plastmasa.
  • Lubrikanti uz silikona bāzes: Lubrikanti uz silikona bāzes ir ilgnoturīgi un nodrošina zīdainu sajūtu, kas var uzlabot seksa rotaļlietas lietošanas sajūtu. Tomēr tie nav droši izmantošanai ar silikona seksa rotaļlietām, jo var sabojāt materiālu un sabojāt rotaļlietu.
  • Lubrikanti uz eļļas bāzes: Lubrikantus uz eļļas bāzes nav ieteicams lietot ar seksa rotaļlietām, jo tie var sabojāt materiālu un radīt bojājumus. Tos ir arī grūti tīrīt, un uz tekstilizstrādājumiem var palikt traipi.
  • Hibrīda lubrikanti: Hibrīda lubrikanti apvieno ūdens un silikona bāzes lubrikantu priekšrocības un nodrošina ilgstošu eļļošanu un zīdainu sajūtu. Parasti tos var droši lietot ar lielāko daļu seksa rotaļlietu, taču pirms lietošanas vienmēr ieteicams pārbaudīt ražotāja ieteikumus.


Lietojot seksa rotaļlietu, ir svarīgi uzklāt lubrikantu bagātīgi, lai nodrošinātu ērtu un patīkamu pieredzi. Svarīgi ir arī pēc katras lietošanas reizes rūpīgi notīrīt seksa rotaļlietu ar mūsu aerosolu VERYCLEAN, lai novērstu baktēriju uzkrāšanos. Lūdzu, apsveriet arī iespēju izmantot mūsu ļoti ērto Lube Shooter aerosolu!