No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Nebrīves

Informatīvais biļetens

Nebrīves 

MEO's Bondage Shop ir tiešsaistes veikals, kas kopš 1997. gada specializējas BDSM produktu piedāvājumā, kas paredzēts cilvēkiem, kuri interesējas par bondage un citām BDSM variācijām. Mūsu bondage veikalā ir plašs tādu produktu klāsts kā, piemēram, bondage aprīkojums, savaldīšanas līdzekļi, pātagas, pātagas, floggerfetiša apģērbs, seksa rotaļlie...

MEO's Bondage Shop ir tiešsaistes veikals, kas kopš 1997. gada specializējas BDSM produktu piedāvājumā, kas paredzēts cilvēkiem, kuri interesējas par bondage un citām BDSM variācijām. Mūsu bondage veikalā ir plašs tādu produktu klāsts kā, piemēram, bondage aprīkojums, savaldīšanas līdzekļi, pātagas, pātagas, floggerfetiša apģērbs, seksa rotaļlietas un aksesuāri visiem pieredzes līmeņiem.

Vairāk

Apakškategorijas

 • MEO: Jūsu vienas pieturas aģentūra augstas kvalitātes ādas un neoprēna roku dzelžu iegādei! Vai meklējat ideālus roku dzelžus savām BDSM nodarbībām? Tad MEO ir īstā vieta jums! Mēs esam jūsu uzticamais bondage veikals, kurā atradīsiet augstas kvalitātes roku dzelžus no ādas, neoprēna vai tērauda.

 • Izbaudiet pilnīgu kontroles zaudēšanu verdzībā ar perfekti ar rokām izgatavotām ādas, neoprēna vai tērauda potīšu aprocēm. Mūsu potīšu aproces ir ērtas, izturīgas un ilgi kalpo. Bloķējošās potīšu aproces var būt efektīvs veids, kā izbaudīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi. Tās var palīdzēt partneriem izpētīt savas vēlmes un robežas un izveidot dziļāku saikni, izmantojot kopīgu uzticības un ievainojamības pieredzi.

 • BDSM apkakle simbolizē absolūtu padevību BDSM attiecībās. Mums ir daudz BDSM apkakļu, kas izgatavotas no ādas, neoprēna un tērauda. Atpūtieties un izbaudiet kontroles zaudēšanu verdzībā ar BDSM apkaklēm no ādas, neoprēna vai tērauda, kas ir ideāli piemērotas. Mūsu BDSM apkakles ir ērtas, izturīgas un ilgi kalpo. Bloķējamas BDSM apkakles var būt lielisks veids, kā padarīt aizraujošu un intīmu BDSM pieredzi vēl intensīvāku.

 • BDSM pavadas ir būtiska bondage un bondage mākslas sastāvdaļa. Tās tiek izmantotas, lai sasietu un kontrolētu partneri, kā arī sniegtu dažādas jutekliskas pieredzes.

 • Saišu sasaistīšana var radīt lielāku intimitāti starp jums, jo sasaistīšana prasa lielu uzticēšanos un atteikšanos no kontroles pār savu ķermeni. Bet, kad esat pilnībā sasaistīti, izdalās aizraujošs adrenalīna un endorfīnu kokteilis. Un, protams, fenomenāls orgasms, kas tiek piedzīvots piekarināšanas laikā, nav nekas tāds, par ko varētu šķaudīt. Šeit MEO atradīsiet visus nepieciešamos produktus, kas nepieciešami pakāršanas sasaistīšanai.

 • Regulējams izkliedētājs ir ļoti praktisks palīglīdzeklis, kas neļauj pakļāvīgajam partnerim savilkt kājas vai saspiest rokas kopā. Šādi sasaistīts partneris ir pilnīgi pakļauts jūsu žēlastībai, un anālais atveris vai maksts, dzimumloceklis un sēklinieki vai krūšu sprauslas ir optimāli pieejami bez pretestības. MEO jūs atradīsiet plašu izkliedētāju klāstu...

 • MEO's BDSM tiešsaistes veikals ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes ierobežošanas līdzekļu veikaliem kopš 1997. gada. Mēs izgatavojam dažādus roku dzelžus, potīšu aproces, knaģus, aproces, aizsietas acis un maskas no ādas, neoprēna un citiem inovatīviem materiāliem, kā arī unikālus ierobežojošus līdzekļus un verdzības piederumus, kurus jūs neatradīsiet nekur citur.

 • Ja meklējat ekskluzīvu ādas verdzības jostu, esat nonācis īstajā vietā! Ikviens, kurš iegremdēsies aizraujošajā BDSM un obligāciju pasaulē, ātri sapratīs, cik neaizstājamas ir šīs BDSM jostas. Bondage jostas ir svarīga BDSM prakses sastāvdaļa, un to izvēle ir tikpat daudzveidīga kā paši pielietojumi.

 • Saistošanas sesija nevar būt pilnīga bez šīs daudzfunkcionālās lentes. Mūsu bondage lenti var izmantot, piemēram, lai aizbāzt muti vai sasiet. Izmantojiet savu iztēli, lai atklātu bezgalīgas iespējas! MEO bondage lente nav līmējoša, tāpēc varat to izmantot visā ķermenī BDSM vajadzībām, nebaidoties, ka, noņemot lenti, izplēnēsiet matus.

 • Ļaujiet mums jūs sasiet. Daudzu krāsu un īpašību sasiešanas virves.

 • Iegremdējiet sevi sajūtu valstībā un atklājiet mūsu neparasto verdzības virvju kolekciju - īstu baudījumu acīm un sajūtām. Šajā MEO veikala kategorijā jūs neatradīsiet parastas verdzināšanas virves, jo katra virve ir rūpīgi izstrādāts itāļu meistardarbs, kas prasmīgi ietīts smalkākajā itāļu teļa ādā. Šī āda, kas ir slavena ar savu izcilo maigumu un izturību, piedāvā jutekliskus piedzīvojumus, kam nav līdzvērtīgu.

 • Bagātiniet savu sasaistīšanas sesiju ar šiem brīnišķīgajiem BDSM aksesuāriem, kas īpašā veidā iegremdēs jūs tradicionālās japāņu šibari sasaistīšanas valdzinājumā. Šeit MEO jūs atradīsiet plašu produktu klāstu, kas nepieciešami Shibari bondage. Citās mūsu tiešsaistes bondage veikala kategorijās jūs atradīsiet arī bondage virves, ādas roku un kāju aproces un citus bondage piederumus.

 • Pasūtiet oriģinālus policijas roku dzelžus un tērauda roku dzelžus tiešsaistē un diskrēti! Ražots Vācijā, Clejuso un citi zīmoli. Plaša izvēle par zemām cenām.

 • MEO ir bondage un BDSM speciālists. Clejuso un citu zīmolu nagu saites plašā izvēlē.

 • Intensīvai pieredzei: piepūšamie ierobežotāji , vakuuma gulta, piepūšamās maskas.

 • Praktiski verdzības piederumi, kas palīdz sasiet.

 • Atklājiet pašsaišu sasiešanas pasauli ar MEO, savu vispiemērotāko pašsaišu veikalu, ko raksturo plaša izvēle un izcila kvalitāte. Iegremdējiet sevi plašajā MEO pašsaišu veikala klāstā, kur atradīsiet visu, ko vien sirds kāro, sākot no klasiskiem ierobežojošiem līdzekļiem līdz inovatīvām pašsaišu ierīcēm.

 • MEOBOND - elektroniskais laika fiksators pašsaistīšanas un BDSM cienītājiem!

  Ar MEOBOND jums ir lielisks instruments pašsaistīšanas sesijai vai BDSM spēlēm bez partnera. Mūsu elektroniskā laika slēdzene ļauj jums pašiem plānot un kontrolēt savu seansu, lai jūs varētu pilnībā nodoties.

 • Bondage Bearz lācīši - BDSM iedvesmotas plīša rotaļlietas

 • MEO tiešsaistes BDSM un slimnīcu seksa veikals kopš 1997. gada ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes psihiatrisko ierobežotājsistēmu un slimnīcu aproču piegādātājiem. Mēs ražojam dažādus slimnīcas ierobežošanas līdzekļus, piemēram, roku dzelžus, žņaugus, galvas saites, acu aizsietājus un citus aksesuārus no ādas, neoprēna un citiem inovatīviem materiāliem, kā arī unikālus pacientu ierobežošanas līdzekļus, ko jūs neatradīsiet nekur citur.

MEO's Bondage Shop ir tiešsaistes veikals, kas kopš 1997. gada specializējas BDSM produktu klāstā, kas paredzēts cilvēkiem, kuri interesējas par bondage un citām BDSM variācijām. Mūsu bondage veikalā ir plašs tādu produktu klāsts kā, piemēram, bondage aprīkojums, savaldīšanas līdzekļi, policijas roku dzelži, pātagas, floggermūsu bondage veikals piedāvā plašu produktu klāstu, piemēram, ādas bondage maskas, neoprēna un lateksa maskas, fetiša apģērbu, lateksa vakuuma gultas, dibena spraudņus vai dildo un bondage piederumus visiem pieredzes līmeņiem.

Mūsu bondage veikals piedāvā dažāda veida ierobežošanas līdzekļus, piemēram, ādas roku dzelžus, roku un potīšu aproces ar laika slēdzenēm, ādas un neoprēna potīšu aproces, bondage virves, ķēdes un bondage spriegotājus no tādiem materiāliem kā āda, gumija, metāls un neilons. Mēs pārdodam arī labākos bumbiņu knupīšus, BDSM gāzmaskas, roku un potīšu aproces, kas piemērotas pakārtu obligācijai, šibari obligācijas izstrādājumus un obligācijas lentu, kas pielipusi pie sevis, bet ne pie ādas, tāpēc ir ideāli piemērota ātrai un vienkāršai obligācijai. Mēs piedāvājam arī BDSM apkakles un Skaven pavadas, ko bieži izmanto BDSM vai kā padevības simbolu human pup Play vai kā pakļaušanās simbols verga un kunga attiecībās (dominējošais/pakļāvīgais). Protams, mūsu bondage veikalā atradīsiet arī galvas siksnas, aizslēdzamas psihiatriskā stila roku saites, kā arī visu nepieciešamo pašbondāžai un, protams, slaveno elektronisko pirkstu slēdzeni MEObond.

Spanking trieciena rīki, piemēram, flogger un pātagas, kā arī nūjas paddle ir arī populāras preces, ko pārdod mūsu veikalā. Šīs preces ir izgatavotas no tādiem materiāliem kā āda, gumija, silikons vai koks. Mūsu noliktavā ir arī specializētākas preces, piemēram, krūšu skavas un krūšu sūcēji, elektrostimulācijas ierīces un plašs šķīstības jostu klāsts.

Fetiša apģērbs ir vēl viens no galvenajiem MEO bondage veikalā piedāvātajiem produktiem. Tas ietver tādas preces kā korsetes, ādas un neoprēna apavi, lateksa apģērbs, ādas tērpi, uzkabes un fetiša apavi. Mēs piedāvājam arī īpašus apģērbus, piemēram, poniju rotaļu piederumus, gumijas tērpus un daudz ko citu.

Seks rotaļlietas ir arī izplatīts produkts MEO bondage veikalā. To vidū ir MEO un Hismith estrādes mašīnas, vibratori, mīlas šūpoles, dildo, dibena spraudņi un iespaidīgi lielas anālās pērlītes, kas izgatavotas no tādiem materiāliem kā silikons, stikls un metāls. Lai papildinātu mūsu produktu klāstu, MEO piedāvā arī īpašas seksa rotaļlietas, piemēram, dzimumlocekļa spraudņus, dzimumlocekļa paplašinātājus, spekulus un elektrostimulācijas produktus. Mūsu sortimentu papildina BDSM mēbeles, piemēram, profesionāli Andreja krusti, verdzības būri un dažādas slings.

MEO bondage veikala klienti nāk no visdažādākajām vidēm un viņiem ir dažāda līmeņa BDSM un izvirtību spēļu pieredze. Daži klienti ir iesācēji, kas vēlas pirmo reizi izpētīt savus kinksus, bet citi ir pieredzējuši spēlētāji, kas meklē jaunus un specializētus BDSM produktus. Daudzi mūsu klienti izjūt piederību LGBTQ+ kopienai, jo BDSM un izvirtību rotaļām šajā kopienā ir senas tradīcijas. Mūsu bondage veikals ir paredzēts arī cilvēkiem, kuri sevi identificē kā daļu no fetiša kopienas, vai arī tiem, kuri vēlas izpētīt savu fetišu drošā un ar piekrišanu.

MEO ir viens no vadošajiem bondage un BDSM produktu piegādātājiem. Bondāžas, aproces, BDSM priekšmeti, dīvaina erotika. Rezumējot, MEO bondage veikals piedāvā plašu produktu klāstu, kas paredzēts BDSM un erotikas spēlētājiem. Šajos produktos ietilpst kāju saites, kombinētās BDSM saites, pātagas, fetiša apģērbs, seksa rotaļlietas, simpātiskie Bondage Bearz un no dažādiem materiāliem izgatavoti bondage piederumi.