No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Drāšanas mašīnas un slaukšanas mašīnas

Informatīvais biļetens

Matrix - Fuck Machine

Ar šo ģeniālo seksa mašīnu var piepildīt vislielākās fantāzijas.

Vairāk informācijas

1073/00

pieejams

  Vairāk informācijas

  Super tehnoloģija: Ar MEO Matrix Fuck Machine ir iespējams gandrīz neierobežots pozīciju skaits. Leņķus un augstumu var regulēt pēc vēlēšanās, tāpēc jūs varat lieliski izmantot mašīnu uz dīvāna, gultā, uz krēsla vai galda un pat stāvus.

   

  Iespējas ir bezgalīgas, un jūsu iztēlei nav robežu.

   

  Lietotājam draudzīgais dizains, daudzpusība un iespēja regulēt augstumu, dziļumu, leņķi, vilkšanas ātrumu un vilkšanas dziļumu padara šo ierīci par sapņu piepildījumu. Aizraujoša papildinformācija: mūsu Matrix seksa mašīna ir saderīga ar "Doc Johnson Vac-U-Lock" dildo un butt plug!

   

  Garantēta apmierinātība: Mūsu labākais modelis ir izgatavots no labākā tērauda ar pulverkrāsas pārklājumu. Tas garantē stabilitāti un izturību.

   

  Komplektā ir iekļautsviss nepieciešamais: Mūsu mīlas mašīnas Matrix komplektācijā ietilpst elastīgs SexFlesh dildo uzgalis, plāns silikona anālais/vaginālais dildo, vienkāršs; kā arī Dopplera uzgalis (ļauj vienlaikus izmantot divus dildo vai dildo + dibena spraudni). Viena pieskāriena tālvadības pults ir arī vibrators, un tā ir izgatavota no augstas kvalitātes silikona. Turklāt komplektācijā ir iekļauts pagarinātājs, ar kuru var palielināt trieciena garumu.

   

  Papildu informācija:

   

  • F ātrums no 50 līdz 250 sitieniem minūtē.
  • Izmēri: 75 cm garš, 50 cm plats, 15,5 cm augsts. Izstiepjas līdz aptuveni 90 cm augstumam, horizontālais izstiepums ir 120 cm. Gājiena garums līdz 18 cm (ar pagarinājumu var palielināt līdz 38 cm)
  • Svars: aptuveni 13,5 kg.
  • Materiāls: tērauds, TPR, silikons

   

  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Die Maschine hält was sie verspricht

  Geliefert innerhalb von weniger als 24 Stunden. Das ist Service. Die Maschine selber ist sehr hochwertig verarbeitet, einfach aufzubauen und in der Leistung einmalig. Man kann sich verwöhnen oder aber auch richtig hart durchfi..... lassen! Was will man mehr.

  • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  good hard fucking machine

  this machine penatrates the ass so well it gave me an orgasm in 4 mins its a good hard fucking machine owwwwwwwwwwwwwwww fuck me harder machine

  • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.
  Novērtēšana 

  It always stays hard, never gets tired and never talks back

  AWESOME doesn't even come close to describe this incredible machine.
  It always stays hard, never gets tired and never talks back LOL. There obviously is no replacement for the real thing, but when you reallllly need a good, long pounding any time of the day or night......Matrix is your MAN! I recommend starting with a small dildo and work your way up.........and remember; LOTS OF LUBE. GrrrrrrRawrrrr!!!!!!!!!!

  • 3 no 3 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.

  Uzrakstiet savu pārskatu

  Matrix - Fuck Machine

  Matrix - Fuck Machine

  Ar šo ģeniālo seksa mašīnu var piepildīt vislielākās fantāzijas.

  Uzrakstiet savu pārskatu

  Citi klienti arī iegādājās:

  30 citas preces tajā pašā kategorijā: