No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM mēbeles un seksa mēbeles

Informatīvais biļetens

Svētā Andreja krusts BDSM - melns - polsterēts

Drīzumā gaidāms  Piedāvājums

Andreja krusts vai BDSM krusts ir ideāls aksesuārs, kad runa ir par galīgo verdzību! Inovatīvajam MEO novatoriskajam Svētā Andreja krustam 2.0 nav daudz kopīga ar oriģinālajiem koka bondage krustiem, izņemot pamatformu.

Vairāk informācijas

3283/00

$1,683.32


-$561.14

$1,122.18

plus piegādes izmaksas

Pieejams drīzumā

  Vairāk informācijas

  Svētā Andreja krusts vai BDSM krusts ir ideāls aksesuārs, kad runa ir par galīgo verdzību! Tomēr, izņemot pamatformu, inovatīvajam MEO Svētā Andreja krustam 2.0 vairs nav daudz kopīga ar oriģinālajiem koka bondage krustiem. Mūsu Svētā Andreja krusts ir polsterēts un pārklāts ar augstas kvalitātes ādas imitāciju. Pateicoties tērauda un koka konstrukcijai, šis Andreja krusts ir ļoti stabils, elastīgs un drošs, lai to varētu izmantot saistītajā darbā. Augstas kvalitātes materiālu izmantošana un pārdomātais dizains padara mūsu Svētā Andreja krustu par drošu un universāli lietojamu BDSM mēbeli. Mūsu Svētā Andreja krusts 2.0 ir piemērots visiem ķermeņa izmēriem un svara kategorijām, un tas ir paredzēts gan privātai lietošanai, gan profesionālām BDSM studijām.

  Pakļaušanās prieks:

  Lietotājam Svētā Andreja krustu galvenokārt raksturo pilnīga sasaistīšana un no tās izrietošā nekustība. Pasīvais partneris ir pilnībā pakļauts Top žēlastībai un gandrīz nevar kustēties. Ja esat piesiets pie Svētā Andreja krusta, ļoti ātri sapratīsiet, ka šajā pozā esat pilnībā pakļauts partnera nežēlastībai. Gan galva, gan visa ķermeņa augšdaļa ir brīvi pieejama Top un var tikt stimulēta vai sodīta. Līdzīga situācija ir arī ar dzimumorgāniem. Izplestās kājas nevar aizvērt, tāpēc ir iespējamas jebkādas manipulācijas ar dzimumorgāniem.

  Kas ir tik īpašs šajā BDSM Andreja krustā?

  Papildus BDSM mēbelēm, piemēram, būriem, pīlāriem un daudz kam citam, mēs ražojam arī šo praktisko Andreja krustu ar statīvu. Mūsu BDSM Andreja krusts ir mūžīgs, demontējams Andreja krusts, kas paredzēts brīvstāvošai lietošanai bez piestiprināšanas pie sienas. Ideāls Andreja krusts jebkurai vajadzībai un jebkura izmēra telpai. Salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem, šis Andreja krusts neatstāj nekādas atkāpes neatkarīgi no tā, vai Andreja krusts tiek izmantots privāti vai profesionālā BDSM studijā. Stabilais pamats ļauj novietot šo Andreja krustu jebkurā telpas vietā, lai to varētu izmantot no visām pusēm. Protams, pie krusta var piestiprināt daudzus BDSM piederumus no MEO klāsta. Tā kā mūsu Andreja krusts ir pārklāts ar higiēnisku mākslīgo ādu, to ir viegli notīrīt pēc bondage sesijas (ķermeņa šķidrumi, sveču vasks, lubrikanti, eļļas u. c.). Andreja krusts tiek piegādāts izjaukts, diskrēti un droši iepakots. Montāža ir ļoti vienkārša, un mūsu bondage Svētā Andreja krusts ir gatavs lietošanai 3 minūšu laikā. Pēc lietošanas Andreja krustu var ātri izjaukt un diskrēti novietot skapī vai zem gultas.

  Kā es varu izmantot Andreja krustu bondage?

  Andreja krustā ir iebūvētas ierīces pakļāvīgā partnera savaldīšanai. To var izdarīt ar ādas aprocēm, roku dzelžiem vai virvēm. Jūsu iztēlei nav robežu. Ir tikai viens ierobežojums: laiks! Katram vergam ir fiziskās robežas, un tās var brīnišķīgi izpētīt, izmantojot Svētā Andreja krustu. Stāvēšana ar izstieptām kājām jau tā ir izaicinājums, un izstieptas uz augšu rokas ir vēl neērtāk. Turklāt rokas kļūst arvien smagākas un smagākas pašas no sevis, jo asinis lēnām ieplūst atpakaļ ķermenī. Rezultātā rodas nejutīgums. Tieši tāpēc jums vajadzētu izvēlēties augstas kvalitātes roku un potīšu aproces. Mēs iesakām mūsu īpašos roku dzelžus 9885 (klikšķiniet šeit), kā arī potītes aproces no sērijas BLACK BERLIN.

  Tagad vergs ir savaldīts - un kas tagad? Nu, tagad sākas īstā BDSM sesija. Jūs varat netraucēti izpētīt ķermeni un attiecīgi stimulēt erogēnās zonas. Ja vergs ir piestiprināts ar seju pret Andreja krustu, jūs, protams, varat ievietot arī pēršanas un/vai pātagošanas sesiju. Ir svarīgi pievērst uzmanību verga signāliem. Tāpēc, lūdzu, atcerieties Safeword un vajadzības gadījumā par to pajautājiet.

  Kas ir BDSM Andreja krusts?

  To var redzēt pie katras dzelzceļa pārbrauktuves, un tas ir minēts arī Bībelē: Andreja krusts! Svētā Andreja krusts bondage kontekstā ir cilvēka izmēra X formas krusts (bieži saukts vienkārši par krustu). Tas tika nosaukts apustuļa Andreja vārdā, kurš, kā tiek uzskatīts, ap 60. gadu pēc Kristus dzimšanas tika notiesāts uz X formas krusta, piespriežot nāvessodu krustā. Andreja krusts nebrīvē parasti ir izgatavots no koka vai metāla, un to izmanto, lai savaldītu pasīvo partneri (dibenu vai vergu). Pasīvā partnera priekšpuse vai mugura ir brīvi pieejama aktīvajam partnerim, Top, un ekstremitātes ir izstieptas un nostiprinātas.

  Papildu informācija:

  • Andreja krusts ar statīvu
  • Materiāls: metāls, koks, polsterējums, ādas imitācija
  • Komplektā ietilpst stiprinājuma materiāls
  • Ir vairāki stiprinājuma punkti.
  • Augstums ir 202 cm, pamatnes platība aptuveni 1 m²
  • Tā kā verga kājas atrodas uz grīdas pat tad, kad viņš ir piestiprināts pie Andreja krusta, šāda veida ierobežotājsistēma praktiski nerada nekādus riskus. Tomēr jāpievērš uzmanība asins cirkulācijai rokās, kas var apstāties, ja vergs ir pārāk ilgi ierobežots.
  • Andreja krusts tagad ir standarta aprīkojums ikvienā dominances studijā. Arī daudzos svingeru klubos ir īpaši aprīkotas BDSM telpas ar Andreja krustu. Arvien biežāk verdzības krustu var atrast arī privātās guļamistabās. Ja vergs ir piestiprināts pie krusta, viņu nekad nedrīkst atstāt vienu. Pat citādi nenozīmīgām problēmām var būt nopietnas sekas, ja tās tiek ierobežotas šādā veidā. Cilvēkiem ar astmu vai sirds problēmām parasti vajadzētu atturēties no piesiešanas pie Svētā Andreja krusta.
  • Sinonīmi: Andreja krusts BDSM - BDSM mēbeles - BDSM krusts - Bondage bondage cross - Svētā Andreja krusts SM

  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Professionell

  Professionelle Qualität und sehr edel gemacht.

  • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.

  Uzrakstiet savu pārskatu

  Svētā Andreja krusts BDSM - melns - polsterēts

  Svētā Andreja krusts BDSM - melns - polsterēts

  Andreja krusts vai BDSM krusts ir ideāls aksesuārs, kad runa ir par galīgo verdzību! Inovatīvajam MEO novatoriskajam Svētā Andreja krustam 2.0 nav daudz kopīga ar oriģinālajiem koka bondage krustiem, izņemot pamatformu.

  Uzrakstiet savu pārskatu

  30 citas preces tajā pašā kategorijā: