No 18

Turpmākās lapas ir paredzētas tikai pieaugušajiem. IESNIEGŠANĀS jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

BDSM mēbeles un seksa mēbeles

Informatīvais biļetens

Andreja krusts - brūns - polsterēts

Drīzumā gaidāms  Piedāvājums

Salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem, šis Svētā Andreja krusts neatstāj neko vēlamu, neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots privāti vai profesionālā BDSM studijā. Stabilais pamats ļauj šo Andreja krustu brīvi novietot telpā, lai to varētu izmantot no visām pusēm.

Vairāk informācijas

3284/00

$1,670.65


-$556.92

$1,113.73

plus piegādes izmaksas

Pieejams drīzumā

  Vairāk informācijas

  Andreja krusts vai BDSM krusts ir ideāls aksesuārs, kad runa ir par galīgo verdzību! Inovatīvajam MEO novatoriskajam Svētā Andreja krustam 2.0 ir maz kopīga ar oriģinālajiem koka bondage krustiem, izņemot pamatformu. Mūsu Svētā Andreja krusts ir polsterēts un pārklāts ar augstas kvalitātes ādas imitāciju. Pateicoties tērauda un koka konstrukcijai, šis Svētā Andreja krusts ir ļoti stabils, elastīgs un drošs, lai to izmantotu saistītajā darbā. Augstas kvalitātes materiālu izmantošana un pārdomātā konstrukcija padara mūsu Svētā Andreja krustu par drošu un universāli lietojamu BDSM mēbeli. Mūsu Svētā Andreja krusts 2.0 ir piemērots visiem ķermeņa izmēriem un svara kategorijām, un tas ir konstruēts gan privātai lietošanai, gan arī profesionālās BDSM studijās.

  Pakļaušanās prieks:

  Lietotājam Svētā Andreja krustu galvenokārt raksturo pilnīga sasaistīšana un no tās izrietošā nekustība. Pasīvais partneris ir pilnībā pakļauts Top žēlastībai un gandrīz nevar kustēties. Kad esat piesiets pie Svētā Andreja krusta, jūs ļoti ātri pamanīsiet, ka šajā pozā esat pilnībā pakļauts partnera nežēlastībai. Gan galva, gan visa ķermeņa augšdaļa ir brīvi pieejama Top un var tikt stimulēta vai sodīta. Līdzīga situācija ir arī ar dzimumorgāniem. Izplestās kājas nevar aizvērt, tāpēc ir iespējamas jebkādas manipulācijas ar dzimumorgāniem.

  Ar ko īpašs ir šis BDSM Andrejakrusts?

  Papildus BDSM mēbelēm, piemēram, būriem, pīlāriem un daudz kam citam, mēs ražojam arī šo praktisko Andreja krustu ar statīvu. Mūsu BDSM Svētā Andreja krusts ir mūžīgs, demontējams Svētā Andreja krusts brīvstāvošai lietošanai bez piestiprināšanas pie sienas. Ideāls Andreja krusts visām vajadzībām un jebkura izmēra telpām. Salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem, šis Andreja krusts neatstāj nekādas vēlmes, neatkarīgi no tā, vai Andreja krusts tiek izmantots privāti vai profesionālā BDSM studijā. Stabilais pamats ļauj šo Andreja krustu brīvi novietot telpā, lai to varētu izmantot no visām pusēm. Protams, pie ierobežojošā krusta var piestiprināt daudzus BDSM piederumus no MEO klāsta. Tā kā mūsu Svētā Andreja krusts ir pārklāts ar higiēnisku ādas imitāciju, to ir viegli notīrīt pēc verdzināšanas sesijas (ķermeņa šķidrumi, sveču vasks, lubrikanti, eļļas utt.). Andreja krusts tiek piegādāts izjaukts, diskrēti un droši iepakots. Montāža ir ļoti vienkārša, un mūsu bondage Svētā Andreja krusts ir gatavs lietošanai 3 minūšu laikā. Pēc lietošanas Andreja krustu var ātri izjaukt un diskrēti uzglabāt skapī vai zem gultas.

  Kā izmantot Andreja krustubondage?

  Andreja krustā ir iebūvētas ierīces pakļāvīgā partnera savaldīšanai. To var izdarīt ar ādas aprocēm, roku dzelžiem vai virvēm. Jūsu iztēlei nav robežu. Ir tikai viens ierobežojums: laiks! Katram vergam ir fiziskās robežas, un tās var brīnišķīgi izpētīt, izmantojot Svētā Andreja krustu. Stāvēšana ar izstieptām kājām jau ir izaicinājums, un arī izstieptas uz augšu rokas ir nedaudz neērtāk. Turklāt rokas pašas kļūst arvien smagākas un smagākas, jo asinis lēnām ieplūst atpakaļ ķermenī. Rezultātā rodas nejutīgums. Tāpēc jāizvēlas augstas kvalitātes roku un kāju balsti. Mēs iesakām mūsu īpašās roku aproces 9885 (klikšķiniet šeit ) - kā arī mūsu kāju aproces no sērijas BLACK BERLIN.

  Tagad vergs ir nostiprināts - un tagad? Nu, tagad īstā BDSM sesija patiešām sākas. Jūs varat netraucēti izpētīt ķermeni un attiecīgi stimulēt erogēnās zonas. Ja vergs ir piestiprināts ar seju pie Andreja krusta, jūs, protams, varat ievietot arī pēršanas un/vai pātagošanas sesiju. Ir svarīgi pievērst uzmanību verga pazīmēm. Lūdzu, iepriekš atcerieties drošo vārdu un vajadzības gadījumā palūdziet to darīt.

  Kas ir BDSM Andreja krusts?

  To var atrast pie katras dzelzceļa pārbrauktuves, un tas ir minēts arī Bībelē: Andreja krusts! Svētā Andreja krusts verdzības kontekstā ir X formas krusts (bieži vien to sauc vienkārši par krustu) cilvēka izmērā. Tas tika nosaukts apustuļa Andreja vārdā, kurš, kā tiek uzskatīts, ap 60. gadu pēc Kristus dzimšanas tika notiesāts uz X formas krusta, piespriežot krusta nāvi. Andreja krusts verdzībā parasti ir izgatavots no koka vai metāla un kalpo pasīvā partnera (dibena vai verga) fiksēšanai. Pasīvā partnera priekšpuse vai mugura ir brīvi pieejama aktīvajam partnerim, Top, un ekstremitātes ir izstieptas un nostiprinātas.

  Sīkāka informācija:

  • Andreja krusts ar statīvu
  • Materiāls: metāls, koks, polsterējums, ādas imitācija
  • Komplektā ietilpst stiprinājuma materiāls
  • Ir vairāki stiprinājuma punkti.
  • Augstums ir 202 cm, pamatnes platība ir aptuveni 1 m²
  • Tā kā vergs stāv ar kājām uz grīdas arī tad, kad tiek piestiprināts pie Andreja krusta, šāda veida piestiprināšana gandrīz nerada risku. Tomēr jāpievērš uzmanība asins cirkulācijai rokās, kas var apstāties, ja vergs tiek fiksēts pārāk ilgi.
  • Andreja krusts tagad ir standarta aprīkojums ikvienā dominatriksas studijā. Arī daudzos svingeru klubos ir īpaši aprīkotas BDSM telpas ar Andreja krustu. Arvien biežāk verdzības krustu var atrast arī privātās guļamistabās. Kad vergs ir piestiprināts pie verdzības krusta, viņu nekad nedrīkst atstāt vienu. Pat citādi nenozīmīgām problēmām var būt nopietnas sekas, ja tās tiek atrisinātas šādā veidā. Cilvēkiem ar astmu vai sirds problēmām parasti vajadzētu atturēties no piesiešanas pie Svētā Andreja krusta.
  • Sinonīmi: Andreja krusts BDSM - BDSM mēbeles - BDSM krusts - Bondage ierobežošanas krusts - Svētā Andreja krusts SM


  Tas varētu jūs arī interesēt:

  KLIENTU ATSAUKSMES

  Novērtēšana 

  Danke!!

  Wir sind wirklich zufrieden, ein guter Kauf, absolut super Preis-Leistungs-Verhältnis. Danke!!

   Novērtēšana 

   Richtige Profi-Qualität

   Dieses Andreaskreuz könnte auch wirklich in einem professionellen Domina-Studio stehen. Es ist absolut hochwertig verarbeitet, steht sicher und ist auch noch einfach auf- und wieder abbaubar. Bin sehr begeistert und freue ich schon darauf, wenn MEO zukünftig noch mehr SM-Mobiliar anbietet.

    Novērtēšana 

    Approved

    The cross shape allows for various positions and angles to be achieved, enabling a wide range of sensations and experiences. Some benefits of using a Saint Andrew's Cross in BDSM include enhanced physical and psychological stimulation, the exploration of power dynamics, and the building of trust and intimacy between partners.

    • 1 no 1 klientiem atzina šo atsauksmi par noderīgu.

    Uzrakstiet savu pārskatu

    Andreja krusts - brūns - polsterēts

    Andreja krusts - brūns - polsterēts

    Salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem, šis Svētā Andreja krusts neatstāj neko vēlamu, neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots privāti vai profesionālā BDSM studijā. Stabilais pamats ļauj šo Andreja krustu brīvi novietot telpā, lai to varētu izmantot no visām pusēm.

    Uzrakstiet savu pārskatu

    30 citas preces tajā pašā kategorijā: